Rolety screen / Markizy tarasowe | Greenhouse Service

tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Rolety screens Standard & Ritz

V610
Słońce zachwyca, ale temperatura na tarasie może szybko wzrosnąć. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie markizy V610 w górnej części zadaszenia.
Markiza zapewnia optymalną ochronę przed ciepłem i promieniowaniem UV. Pozwala to cieszyć się ochroną przeciwsłoneczną tarasu bez żadnych zmartwień.
Zobacz więcej
V610
V650
V650
Kurtyna cieniująca V650 umieszczona jest pod zadaszeniem. W rezultacie, ta żaluzja nie tylko chroni przed światłem i ciepłem, ale także nadaje atrakcyjny i schludny wygląd twojemu tarasowi.
Zobacz więcej
V280
Markiza V280 to jedna z najbardziej ekskluzywnych markiz w naszej ofercie.

Konstrukcja wyróżnia się elegancką formą i smukłym wyglądem. Dostępna, za dodatkową dopłatą, ze zintegrowanym oświetleniem LED w ramionach lub z profilem oświetleniowym ze zintegrowanymi punktami. Możesz wybrać spośród ponad 100 tkanin w szerokim zakresie kolorów i wzorów, aby zapewnić najlepszą możliwie ochronę przed promieniowaniem UV.

Zobacz więcej
V280
V599
V599
Rolety screens Standard & Ritz są dostępne w różnych modelach i wymiarach. Każdy model oferuje różne cechy, gwarantujące, że możemy dostarczyć idealne rozwiązanie dla Państwa konkretnych potrzeb.
Zobacz więcej