tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Bezramowe zabudowy są nowoczesnymi systemami opartymi na zabudowie z aluminium oraz szkła hartowanego. Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne a przy stłuczeniu nie stanowi zagrożenia dla osób przebywających w pobliżu.

Bezramowe systemy pozwalają na takie ułożenie okien, iż tworzą one zupełnie niewidoczną i jednolitą płaszczyznę. Natomiast w ciepłe i słoneczne dni umożliwiają złożenie wszystkich szklanych paneli w jeden pakiet, ułatwiając tym samym swobodny przepływ powietrza.

Zabudowa ścian systemem bezramowym stanowi jego praktyczną osłonę bez ingerencji w architekturę budynku. Swoją formą nadaje podwyższony standard użytkowania oraz bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd.

System bezramowy

V760
System V760 jest wyposażony w hartowane szkło o grubości 8 [mm]. Szklane panele umieszczone są w gładkim biegu 4 lub 6 szynowym.
Szklane panele można otworzyć całkowicie lub częściowo. Dzięki temu przestrzeń tarasowa jest optymalnie wykorzystana.
Zobacz więcej
V760
V762
V762
V762 jest przesuwną szklaną ścianą składającą się z 10 [mm] szkła hartowanego. Zaletą systemu jest zaprojektowany dolny profil ze skróconymi rowkami, tak aby odprowadzał wodę na zewnątrz.
Model V762 ma zastosowanie do wszystkich zadaszeń w naszej ofercie oraz do różnych innych już istniejących wnęk tarasowych.
Zobacz więcej
V764
V764 jest przesuwną szklaną ścianą składającą się z 8 lub 10 [mm] szkła hartowanego. Aby zapewnić płynną pracę i trwałość podczas intensywnego użytkowania każdy panel został wyposażony w trzy solidne koła.
System standardowo wyposażony jest w funkcję wyjęcia i zabezpieczenia przed podniesieniem.
Zobacz więcej
V764
V772
V772
System drzwi harmonijkowych jest rozwiązaniem pozwalającym na eleganckie połączenie pomieszczenia z ogrodem. Przy pełnym otwarciu umożliwiają odsłonięcie całego otworu drzwiowego, dlatego znajdują swoje zastosowanie w zabudowach ogrodów zimowych jako element całkowicie składany na okres letni.
Dzięki temu rozwiązaniu możemy uzyskać nawet bardzo dużą otwartą przestrzeń przy jednoczesnym zachowaniu dobrej izolacji pomieszczenia.
Zobacz więcej