szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

zadaszenie przy domu Zadaszenie przy domuOgród przy domu to zdecydowanie jedno z najprzyjemniejszych miejsc, w których można się zrelaksować. Taras to naturalne przedłużenie strefy wypoczynkowej i imprezowej salonu. Aura jednak nie zawsze pozwala na to, by w komfortowych warunkach czerpać przyjemność z przebywania na wolnym powietrzu. Niekiedy jest to deszcz, innym razem zbyt intensywne promienie słońca. Dlatego warto zainwestować w zadaszenie.

Korzystając z oferty Greenhouse Service, zyskujecie Państwo pewność, że powstała przy domu konstrukcja będzie odpowiadać najwyższym standardom. Gwarantujemy bowiem efektowny wygląd zadaszenia, jak i jego wieloletnią trwałość. Sprzyjają temu zarówno najlepsze dostępne materiały, jak i ogromne przywiązanie do detali, jakie charakteryzuje naszych fachowców. Dbamy o to, aby proponowane rozwiązania idealnie komponowały się z budynkiem, niezależnie, czy zabudowa ma stanąć przed domem, czy od strony ogrodu.

Zadaszenie tarasu przy domu

Zarówno tarasy domowe, jak i te budowane przy restauracjach lub hotelach, cieszą się dużą popularnością. Obecnie też bez problemu dopasuje się je do niemal każdego typu wykończenia elewacji – nowoczesnej, jak i klasycznej. Największą zaletą jednak jest możliwość wygodnego ułożenia się na leżaku z książką, jak i spożycia posiłku na wolnym powietrzu. Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na relaks? W końcu to jedna z niewielu szans na co dzień, aby złapać kontakt z naturą. Tym bardziej że ona sama czasem potrafi być kapryśna. Zadaszenie jednak skutecznie eliminuje te problemy.

Co wyróżnia propozycje naszej firmy? Większość prezentowanych systemów pochodzi od renomowanych skandynawskich producentów. Współpracując z nimi od wielu lat, jesteśmy w stanie zagwarantować, że każde z montowanych przy domu zadaszeń charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Wytrzymałe, a przy tym bardzo lekkie profile aluminiowe cechuje prosta i znakomicie komponująca się z różnymi stylami aranżacji domu czy ogrodu estetyka. Natomiast pokrycie z komorowego poliwęglanu charakteryzuje się nie tylko trwałością i dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (np. w przypadku gradu). Dużym atutem tego rozwiązania jest fakt, że blokuje on promienie UV. Chroni również przed nadmiernym nagrzewaniem się.

Tarasy domowe

Współczesne zadaszenia stawiane przy domach przez Greenhouse Service dają znakomitą możliwość niczym niezaburzonego relaksu w ogrodzie. Dzięki nim domownikom, jak i ich gościom nie będzie przeszkadzać już deszcz, a także intensywnie świecące słońce. Nowoczesne rozwiązania, jakie możemy zastosować w każdej z proponowanych konstrukcji, z pewnością spełnią najwyższe wymagania każdego Klienta.

Jeśli planujecie Państwo inwestycję w zadaszony taras domowy, gwarantujemy, że to właśnie u nas znajdziecie najlepsze rozwiązania. Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu konstrukcji zaliczanych do małej architektury ogrodowej. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci zyskali zewnętrzną przestrzeń, w której będą mogli bez przeszkód, niezależnie od warunków pogodowych, spędzić komfortowo czas.