szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

dachy tarasowe Dachy tarasoweOkres letni sprzyja spędzaniu czasu w ogrodzie. To także sezon, w którym klienci restauracji i innych lokali gastronomicznych chętnie zasiadają na stolikach, znajdujących się na tarasie czy w ogródkach piwnych. Pogoda jednak w Polsce potrafi być bardzo zmienna, a słońce szybko zajść za deszczowymi chmurami. Z drugiej strony bywają dni na tyle słoneczne i upalne, że powodują dyskomfort termiczny, co może być niebezpieczne dla zdrowia. Tradycyjne parasole nie są w stanie dostarczyć odpowiedniej ochrony. Dużo lepiej natomiast spisuje się dach nad tarasem.

Tym właśnie między innymi zajmuje się Greenhouse Service. Klienci mogą u nas zamówić jeden z wielu projektów zadaszeń tarasowych, jakie wykonujemy na wymiar. Wybierając naszą ofertę, stawiacie Państwo na sprawdzone systemy zagranicznych, głównie skandynawskich producentów. Dzięki temu daszki zachwycają zarówno estetyką wykonania, jak i solidnością, pozwalającą cieszyć się nową konstrukcją przez wiele lat. Duży wybór projektów to również gwarancja, że każdy Klient odnajdzie dokładnie takie rozwiązania, które będą pasowały do jego wyobrażeń.

Co na dach tarasu

Współcześnie stosuje się różne pokrycia na zadaszenia tarasowe. Natomiast co jest najlepsze na dach? Firma Greenhouse Service używa specjalnych płyt poliwęglanowych. Materiał ten wykorzystuje się między innymi w produkcji szyb lotniczych. Cechuje go więc niewielka masa przy jednocześnie bardzo dużej wytrzymałości na wszelkie uszkodzenia. Dzięki temu dachy z poliwęglanu są odporne na różne defekty mechaniczne – niestraszne im więc np. opady gradu.

Zastosowanie specjalnego typu poliwęglanu, tzw. komorowego, daje kilka dodatkowych atutów. Jeden z nich to skuteczne blokowanie promieniowania UV. Dzięki temu dach pozwala cieszyć się słońcem na tarasie, jednocześnie bez jego szkodliwego wpływu. Poliwęglan komorowy dodatkowo wykazuje duże właściwości termoizolacyjne. Tym samym pod tego typu zadaszeniem tworzy się chłodniejsza strefa, pozwalająca wypocząć w bardziej komfortowych warunkach. Ponadto tworzywo to charakteryzuje się niską masą, dzięki czemu cała konstrukcja nie przytłacza, a atrakcyjnie zdobi budynek czy ogród, na którym się znajduje.

Taras z dachem

Proponowane wiaty mają nie tylko pokrycie z poliwęglanu, ale i są estetycznie wykonane, a przy tym posiadają charakteryzujące się wysoką nośnością profile aluminiowe. Warto zauważyć, że stop ten wykazuje niemal całkowitą odporność na korozję. To sprawia, że konserwacja takich konstrukcji ograniczona jest do minimum. Łatwo je również dopasować do każdego typu elewacji czy aranżacji ogrodu. Dostępne w asortymencie instalacje świetnie komponują się z nowoczesnym, eklektycznym, jak i bardziej tradycyjnym wykończeniem domu i jego otoczenia.

Gwarantujemy, że wybierając prezentowane przez Greenhouse Service rozwiązania, stworzycie Państwo atrakcyjną przestrzeń do wypoczynku. Taras z dachem to szybki w instalacji i atrakcyjny wizualnie sposób na wykreowanie miejsca idealnego na relaks czy spotkania towarzyskie. Dzięki temu, że produkty wykonywane są na wymiar, dopasujemy je perfekcyjnie do konkretnych potrzeb. Mamy wieloletnie doświadczenie, a przez okres działalności zrealizowaliśmy wiele zleceń. Tym samym zapewniamy, że nabyta konstrukcja będzie fachowo zmontowana, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.