tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Jesteśmy dystrybutorem systemów belgijskiej firmy Euro-Serre z dużym, zdobywanym latami doświadczeniem w zakresie budowy zadaszeń. Dzięki nam dobierzesz idealne do domowego ogrodu, patio lub ogródka gastronomicznego nowoczesne, aluminiowe zadaszenie tarasu, którego rozpiętość zostanie dostosowana do Twoich potrzeb. Wszystkie zadaszenia widoczne w ofercie mogą zostać wykonane na wymiar. Dodatkowo wybrany model zadaszenia dla domu, gastronomii lub hoteli można stylistycznie dostosować do budynku – w tym celu wystarczy dobrać rynny oraz kolor profili wykonywanych z wysokogatunkowego aluminium. Niektóre modele to zwijane zadaszenia elektryczne lub ręczne.

Zadaszenia na wymiar

W ofercie Greenhouse Service znajdują się zadaszenia szklane i poliwęglanowe idealne pod gastronomię, restaurację z ogródkiem lub dla hoteli, które pozwolą rozpocząć sezon letni wiosną i zamknąć późną jesienią, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Zadaszenia tarasu dla restauracji w zależności od potrzeb można rozbudowywać o dodatkowe, luksusowe elementy, w tym chociażby zintegrowane oświetlenie halogenowe lub LED, tkaninę chroniącą przed lekkim deszczem czy ekrany wiatrowe. Ciekawe rozwiązanie stanowi także wmontowany system, dzięki któremu w upalne dni pod werandą może zostać rozproszona chłodząca mgiełka – neutralna lub delikatnie aromatyzowana. Wszystko to ma za zadanie zagwarantować gościom maksymalny komfort.

Aluminiowe zadaszenia tarasu

Zadaszenie tarasu V905
V905 to solidne zadaszenie z pokryciem poliwęglanowym, które spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i jest opatrzone wymaganym znakiem CE. Zmienny kąt nachylenia pozwala na dostosowanie wymiarów do indywidualnych potrzeb.
Zadaszenie tarasu z poliwęglanu V905 to bez wątpienia piękny dodatek dla Twojego domu i ogrodu.
Zobacz więcej
Zadaszenie tarasu V905
Zadaszenie tarasu V908
Zadaszenie tarasu V908
Model V908 to stabilne, aluminiowe zadaszenie z dachem poliwęglanowym lub szklanym. Solidne słupki pośrednie zapewniają dodatkową sztywność konstrukcji. Dodatkowym atutem zadaszenia jest możliwość wyboru kształtu rynny - okrągły lub prosty, co sprawia, że jeszcze łatwiej będzie nam dostosować swoje zadaszenie do otoczenia. Wybierając model V908 masz pewność bezpiecznej, niezawodnej i wyjątkowej konstrukcji w Twoim ogrodzie.
Zobacz więcej
Zadaszenie tarasu V916
Model V916 to konstrukcja z niespotykanymi możliwościami w zakresie szerokości i długości. Zadaszenie może być wykonane na maksymalną szerokość do 5500 [mm] i z nieograniczoną długością poprzez łączenie ze sobą konstrukcji. Dodatkowym atutem zadaszenia jest możliwość wyboru kształtu rynny – standardowy lub klasyczny. Ta solidna konstrukcja spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i jest opatrzona znakiem CE.
Zobacz więcej
Zadaszenie tarasu V916
Zadaszenie tarasu V916C
Zadaszenie tarasu V916C
Zadaszenie V916C jest konstrukcją bez rynny. Podpora dachu cofnięta jest o 500 [mm] w głąb zadaszenia.
Zobacz więcej
Zadaszenie tarasu V918
Model V918 to zadaszenie w stylu wiktoriańskim. Z tego względu nie ma surowych, prostych kształtów, są tylko ozdobne detale, rustykalne ozdoby i rynna w stylu klasycznym.
Zadaszenie to idealnie wpasuje się do domów w stylu wiejskim.
Zobacz więcej
Zadaszenie tarasu V918
Zadaszenie tarasu V920
Zadaszenie tarasu V920
Unikalny kształt rynny w modelu V920 to klucz do zachowania harmonii i estetyki w najnowocześniejszych projektach architektonicznych. Elegancki i nowoczesny kształt sprawia, że konstrukcja idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy w budownictwie oraz w estetyczne potrzeby klientów. Zadaszenie w standardzie posiada przeszklenie z szyby bezpiecznej, hartowanej 55.2, co zapewnia doskonały dostęp światła dziennego. Wystarczą dwa słupki podpierające, aby osiągnąć rozpiętość nawet do 7000 [mm].
Zobacz więcej
Ekrany wiatrowe V730/V745
Z pewnością nie jest to nadmierny luksus w miejscach, w których często występują gwałtowne i silne wiatry.
Ekrany wiatrowe pozwalają na swobodne korzystanie z promieni słonecznych. Dzięki ich zastosowaniu częściej i dłużej możemy korzystać z przestrzeni tarasowej oraz ogrodu jednocześnie chroniąc się przed wiatrem.
Zobacz więcej
Ekrany wiatrowe V730/V745

Poliwęglanowe zadaszenia

Efektowność, doskonały styl i łatwość rozbudowy oferowanych zadaszeń to nie wszystko. Proponowane przez nas werandy są oznaczone znakiem CE, świadczącym o tym, że zostały wykonane zgodnie z rygorystycznymi standardami UE dotyczącymi bezpieczeństwa (norma EN1090-1). Cechujące się ponadprzeciętną solidnością konstrukcje produkowane są z najwytrzymalszych odmian poliwęglanu, szkła oraz tkanin stanowiących niezawodną ochronę przed brudem, kurzem, promieniowaniem UV, zbyt wysoką temperaturą oraz niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, to doskonały wybór dla tych, dla których liczy się najdoskonalsza jakość.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą systemów szklarniowych. Służymy fachową radą w zakresie doboru modelu werandy do indywidualnych potrzeb klienta.