tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Jesteśmy dystrybutorem systemów belgijskiej firmy Euro-Serre z dużym, zdobywanym latami doświadczeniem w zakresie budowy zadaszeń. Dzięki nam dobierzesz idealne do domowego ogrodu, patio lub ogródka gastronomicznego nowoczesne, aluminiowe zadaszenie tarasu, którego rozpiętość zostanie dostosowana do Twoich potrzeb. Wszystkie zadaszenia widoczne w ofercie mogą zostać wykonane na wymiar. Dodatkowo wybrany model zadaszenia dla domu, gastronomii lub hoteli można stylistycznie dostosować do budynku – w tym celu wystarczy dobrać rynny oraz kolor profili wykonywanych z wysokogatunkowego aluminium. Niektóre modele to zwijane zadaszenia elektryczne lub ręczne.

Zadaszenia na wymiar

W ofercie Greenhouse Service znajdują się zadaszenia szklane i poliwęglanowe idealne pod gastronomię, restaurację z ogródkiem lub dla hoteli, które pozwolą rozpocząć sezon letni wiosną i zamknąć późną jesienią, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Zadaszenia tarasu dla restauracji w zależności od potrzeb można rozbudowywać o dodatkowe, luksusowe elementy, w tym chociażby zintegrowane oświetlenie halogenowe lub LED, tkaninę chroniącą przed lekkim deszczem czy ekrany wiatrowe. Ciekawe rozwiązanie stanowi także wmontowany system, dzięki któremu w upalne dni pod werandą może zostać rozproszona chłodząca mgiełka – neutralna lub delikatnie aromatyzowana. Wszystko to ma za zadanie zagwarantować gościom maksymalny komfort.

Zadaszenia lamelowe

Wszystkie nasze realizacje dążą do zapewnienia maksymalnego komfortu i wykonywane są z zachowaniem precyzji, która gwarantuje najwyższą jakość. Jednym z oferowanych rozwiązań, które charakteryzuje się dużą praktycznością jest zadaszenie lamelowe. Wszystkie nasze zadaszenia są wykonane z aluminium. Konstrukcja posiada możliwość regulowania położenia płytek, zmiany ich kątów nachylenia, co zapewnia dużą swobodę w kontroli docierania ilości promieni słonecznych tak, żeby uzyskać optymalne warunki. Są to zatem w pełni nowoczesne zadaszenia tarasów, które dopasowane są do potrzeb użytkowników. Olbrzymią zaletą lamelowych wiat jest wysoka skuteczność przeciwsłoneczna oraz przeciwdeszczowa. Powłoka nie przecieka i w sposób zadowalający tłumi promieniowanie UV. Jest ona także wyjątkowo łatwa w utrzymywaniu czystości. Wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką, by usnąć kurz i brud. Istnieje możliwość wykonania przykrycia zarówno w formie wolnostojącej, która sprawdzi się w ogrodzie, jak i przyściennej, stanowiącej idealny wariant dla tarasów czy ganków.

Zadaszenia z aluminiowymi lamelami

W przypadku pokryć chroniących przed nadmiernym napływem promieni słonecznych, idealnie sprawdzają się zadaszenia lamelowe wsparte na aluminiowych profilach. Wykorzystanie tego materiału do produkcji konstrukcyjnej ramy zapewnia olbrzymią stabilność i wysoką jakość. To, co wyróżnia tworzywo, to jego niezwykła lekkość, która sprawia, że ciężar budowli zostaje znacznie zredukowany, a jednocześnie imponująca wytrzymałość. Dzięki temu zadaszenie stwarza bezpieczną przestrzeń, która posłuży przez wiele lat bez widocznych oznak zużycia. Użytkownicy nie będą zmuszeni do przeprowadzania napraw czy prac konserwacyjnych. Szkielet nie będzie bowiem pękał ani rdzewiał.

Lamelowe zadaszenie tarasu

Opisywane pokrycia mogą posłużyć zarówno jako konstrukcje wolnostojące np. w ogrodzie, w którym można stworzyć strefę bezpiecznego spożywania posiłków, wolną od nadmiaru słońca czy opadów deszczu, jak i rozwiązania przyścienne. Jako nowoczesne zadaszenie tarasu najczęściej stosuje się ten drugi wariant. To idealna forma zorganizowania miejsca, które nie będzie narażone na niekorzystne działania czynników atmosferycznych. Chodzi o zapewnienie najwyższego komfortu, który umożliwi korzystanie z danej przestrzeni bez względu na pogodę panującą na zewnątrz. Oferujemy dodatkowe rozwiązania, które maksymalnie zwiększą wygodę przebywania np. na ganku. Wybór może paść na lamelowe zawijane zadaszenie tarasu lub wprowadzenie dodatkowych osłon bocznych, których zadaniem będzie ochrona przed nieprzyjemnym działaniem wiatru.
Uwaga: oferta dotycząca lamelowych zadaszeń tarasu została wycofana

Zadaszenia tarasów – oferta dla każdego

Nasza oferta przeznaczona jest dla każdego posiadacza tarasu, bez względu na jego rozmiary czy kształty. Wszelkie realizacje, jakich się podejmujemy, dostosowane są do warunków Klienta. Wykonujemy konstrukcje na wymiar, biorąc pod uwagę wymogi danej przestrzeni. Wykorzystywanie różnorodnych technik i możliwość rozmaitej aranżacji, sprawia, że istnieje szansa dopasowania budowli do indywidualnego zapotrzebowania i gustu. Nasze zadaszenia tarasów tworzone są z uwzględnieniem konkretnego zamysłu. Oferta nie posiada ograniczeń i nastawiona jest na współpracę z Klientem. Nakreśl nam swoją wizję, a my dobierzemy do niej odpowiedni projekt, który profesjonalnie zrealizujemy.

Nowoczesne zadaszenia tarasów – nowoczesny design

Zaletą naszej pracy jest przywiązanie wagi do właściwego wykończenia projektów. Każde wykonane przez nas zadaszenie tarasu cechuje się nowoczesnym designem, który jest piękny dla oka. Pamiętamy, by nowa konstrukcja współgrała z istniejącym już stylem domu, dzięki czemu osiągamy estetyczną jednolitość. Unikamy efektu niedopasowania. Stawiając na pokrycie montowane przez naszych pracowników, otrzymujesz nie tylko praktyczną konstrukcję, ale także rozwiązanie zachwycające swoim urokiem, który uatrakcyjni otoczenie. Istnieje możliwość zamówienia zadaszenia w rozmaitym charakterze. Nasze projekty uwzględniają proste pomysły, a także takie, które bazują na rozbudowanych i zdobniczych motywach, nawiązujących np. do wiktoriańskiego kanonu.

Zadaszenia tarasów z poliwęglanu – najlepsze materiały

Tym, których interesuje najwyższa jakość, proponujemy profesjonalne zadaszenia tarasów z poliwęglanu –  materiału, który zdecydowanie wykazuje najlepsze parametry spośród innych możliwości wyboru wykończenia pokrycia. To przede wszystkim rozwiązanie bardzo praktyczne, które niemalże wyklucza konieczność przeprowadzania prac czyszczących. Na tym surowcu nie osadza się bowiem kurz i brud. Dzięki temu zachowamy schludny design przez wyjątkowo długi okres, bez wykonywania uporczywych prac sprzątających. To zarówno funkcjonalność, jak i wygoda. Bardzo istotny jest fakt, że tworzywo to imponuje odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie konstrukcji. Nowoczesne zadaszenie tarasów z poliwęglanu jest wolne od odbarwiania się w wyniku docierania promieni słonecznych, zachowując swoją pierwotną estetykę i blask. Wytrzymuje ono wyjątkowo niskie temperatury, nie pęka, a woda nie stanowi zagrożenia dla jego struktury.

Zwijane zadaszenie tarasu

Możliwość sterowania pokryciem jest niezaprzeczalnie bardzo komfortowe. Zwijane zadaszenie tarasu to przede wszystkim zyskanie możliwości okresowego chowania konstrukcji, co znacznie wydłuży jej żywotność. Wprowadzenie takiej funkcji możliwe jest zarówno w przypadku wolnostojących budowli, jak i wiat montowanych przy ścianach. Zwijanie poszycia pozwala na dostosowanie warunków panujących na tarasie do aktualnej pogody czy pory roku. Okaże się również bardzo przydatne w przypadku, gdy chcemy się poopalać.
Uwaga: oferta dotycząca zwijanych zadaszeń tarasu została wycofana

Aluminiowe zadaszenia tarasu

object(WP_Post)#14298 (24) { ["ID"]=> int(5226) ["post_author"]=> string(1) "8" ["post_date"]=> string(19) "2018-01-29 09:16:34" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2018-01-29 08:16:34" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(22) "Zadaszenie tarasu V905" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(4) "v905" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2020-02-14 11:13:43" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2020-02-14 10:13:43" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(60) "https://greenhouse-service.pl/?post_type=product&p=5226" ["menu_order"]=> int(-20) ["post_type"]=> string(7) "product" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } Zadaszenie tarasu V905
V905 to solidne zadaszenie z pokryciem poliwęglanowym, które spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i jest opatrzone wymaganym znakiem CE. Zmienny kąt nachylenia pozwala na dostosowanie wymiarów do indywidualnych potrzeb.
Zadaszenie tarasu z poliwęglanu V905 to bez wątpienia piękny dodatek dla Twojego domu i ogrodu.
Zobacz więcej
Zadaszenie tarasu V905
Zadaszenie tarasu V908
Zadaszenie tarasu V908
Model V908 to stabilne, aluminiowe zadaszenie z dachem poliwęglanowym lub szklanym. Solidne słupki pośrednie zapewniają dodatkową sztywność konstrukcji. Dodatkowym atutem zadaszenia jest możliwość wyboru kształtu rynny - okrągły lub prosty, co sprawia, że jeszcze łatwiej będzie nam dostosować swoje zadaszenie do otoczenia. Wybierając model V908 masz pewność bezpiecznej, niezawodnej i wyjątkowej konstrukcji w Twoim ogrodzie.
Zobacz więcej
object(WP_Post)#14296 (24) { ["ID"]=> int(8097) ["post_author"]=> string(1) "8" ["post_date"]=> string(19) "2018-06-27 15:47:08" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2018-06-27 13:47:08" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(22) "Zadaszenie tarasu V916" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(4) "v916" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2019-03-29 11:45:23" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2019-03-29 10:45:23" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(60) "https://greenhouse-service.pl/?post_type=product&p=8097" ["menu_order"]=> int(-18) ["post_type"]=> string(7) "product" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } Zadaszenie tarasu V916
Model V916 to konstrukcja z niespotykanymi możliwościami w zakresie szerokości i długości. Zadaszenie może być wykonane na maksymalną szerokość do 5500 [mm] i z nieograniczoną długością poprzez łączenie ze sobą konstrukcji. Dodatkowym atutem zadaszenia jest możliwość wyboru kształtu rynny – standardowy lub klasyczny. Ta solidna konstrukcja spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i jest opatrzona znakiem CE.
Zobacz więcej
Zadaszenie tarasu V916
Zadaszenie tarasu V916C
Zadaszenie tarasu V916C
Zadaszenie V916C jest konstrukcją bez rynny. Podpora dachu cofnięta jest o 500 [mm] w głąb zadaszenia.
Zobacz więcej
object(WP_Post)#14294 (24) { ["ID"]=> int(5281) ["post_author"]=> string(1) "8" ["post_date"]=> string(19) "2018-01-26 10:50:05" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2018-01-26 09:50:05" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(22) "Zadaszenie tarasu V918" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(4) "v918" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2019-03-29 11:46:05" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2019-03-29 10:46:05" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(60) "https://greenhouse-service.pl/?post_type=product&p=5281" ["menu_order"]=> int(-16) ["post_type"]=> string(7) "product" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } Zadaszenie tarasu V918
Model V918 to zadaszenie w stylu wiktoriańskim. Z tego względu nie ma surowych, prostych kształtów, są tylko ozdobne detale, rustykalne ozdoby i rynna w stylu klasycznym.
Zadaszenie to idealnie wpasuje się do domów w stylu wiejskim.
Zobacz więcej
Zadaszenie tarasu V918
Zadaszenie tarasu V920
Zadaszenie tarasu V920
Unikalny kształt rynny w modelu V920 to klucz do zachowania harmonii i estetyki w najnowocześniejszych projektach architektonicznych. Elegancki i nowoczesny kształt sprawia, że konstrukcja idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy w budownictwie oraz w estetyczne potrzeby klientów. Zadaszenie w standardzie posiada przeszklenie z szyby bezpiecznej, hartowanej 55.2, co zapewnia doskonały dostęp światła dziennego. Wystarczą dwa słupki podpierające, aby osiągnąć rozpiętość nawet do 7000 [mm].
Zobacz więcej
object(WP_Post)#14292 (24) { ["ID"]=> int(5333) ["post_author"]=> string(1) "8" ["post_date"]=> string(19) "2018-01-24 10:11:25" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2018-01-24 09:11:25" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(25) "Ekrany wiatrowe V730/V745" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(9) "v730-v745" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2020-01-28 15:31:43" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2020-01-28 14:31:43" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(60) "https://greenhouse-service.pl/?post_type=product&p=5333" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(7) "product" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } Ekrany wiatrowe V730/V745
Z pewnością nie jest to nadmierny luksus w miejscach, w których często występują gwałtowne i silne wiatry.
Ekrany wiatrowe pozwalają na swobodne korzystanie z promieni słonecznych. Dzięki ich zastosowaniu częściej i dłużej możemy korzystać z przestrzeni tarasowej oraz ogrodu jednocześnie chroniąc się przed wiatrem.
Zobacz więcej
Ekrany wiatrowe V730/V745

Poliwęglanowe zadaszenia

Efektowność, doskonały styl i łatwość rozbudowy oferowanych zadaszeń to nie wszystko. Proponowane przez nas werandy są oznaczone znakiem CE, świadczącym o tym, że zostały wykonane zgodnie z rygorystycznymi standardami UE dotyczącymi bezpieczeństwa (norma EN1090-1). Cechujące się ponadprzeciętną solidnością konstrukcje produkowane są z najwytrzymalszych odmian poliwęglanu, szkła oraz tkanin stanowiących niezawodną ochronę przed brudem, kurzem, promieniowaniem UV, zbyt wysoką temperaturą oraz niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, to doskonały wybór dla tych, dla których liczy się najdoskonalsza jakość.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą systemów szklarniowych. Służymy fachową radą w zakresie doboru modelu werandy do indywidualnych potrzeb klienta.