szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Chcesz, żeby Twoja szklarnia była odporna na warunki atmosferyczne i przetrwała wiele lat? Koniecznie dowiedz się, co powinno wyróżniać ogrodową konstrukcję i na jakie jej parametry zwrócić uwagę, aby być zadowolonym z inwestycji. Sprawdź praktyczne wskazówki doświadczonego producenta oferującego nowoczesne szklarnie domowe!

Szklarnia ogrodowa na lata

Wysokiej jakości nowoczesne szklarnie ogrodowe wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją opartą na starannie dobranych materiałach. Liczą się także:

  • sposób szklenia – wykorzystujemy gumowe uszczelki montowane od zewnętrznej strony, co stanowi gwarancję ochrony przed deszczem i silnymi porywami wiatru,
  • złączki, śruby i nakrętki wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewniają solidne podtrzymanie wszystkich elementów konstrukcji,
  • optymalna wysokość ścian bocznych i szczytu – ma znaczenie nie tylko ze względu na potrzeby roślin (zwłaszcza gatunków wysokopiennych). Jest ważna również z uwagi na zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza korzystnie wpływającej na rozwój upraw; w naszej ofercie znajdziesz systemy o minimalnej wysokości 181 cm, które możemy podwyższyć zgodnie z Twoimi preferencjami,
  • wymiary dostosowane do indywidualnych potrzeb – oferujemy modele w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do możliwości przestrzennych na swojej działce, znajdziesz u nas szklarnie na małe działki, jak i większe konstrukcje idealne do dużych inwestycji; zwróć też uwagę na wygodne drzwi przesuwne i okna dachowe – poprawiają one komfort korzystania z konstrukcji.

Jako producent oferujący szklarnie ogrodowe udostępniamy naszym klientom wystawę – możesz na niej obejrzeć dostępne wyroby i przekonać się o ich solidności. Z chęcią dokonamy prezentacji i odpowiemy na Twoje pytania. Ekspozycja jest stale narażana na działanie czynników atmosferycznych, stanowi więc doskonałą gwarancję wytrzymałości umieszczonych na niej produktów.

Solidne profile

To na nich opiera się cała konstrukcja, dlatego ich wymiary i przekrój są kluczowe. W naszej ofercie znajdziesz profile fundamentowe, szczytowe i skrzynkowe wykonane z aluminium malowanego proszkowo na wybrany przez Ciebie kolor. Ich przemyślany projekt ma na celu zagwarantowanie stabilności szklarni i solidne połączenie tworzących ją komponentów. Dowolność wykończenia w odpowiadającej Ci barwie sprzyja dopasowaniu produktu do ogrodowej aranżacji – zyskujesz zatem nie tylko funkcjonalną przestrzeń do uprawy roślin, lecz również stylową ozdobę działki.

szklarnie ogrodowe 1a Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę, wybierając szklarnię ogrodową!

Bezpiecznie wypełnienie

Zależy od niego solidność oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych, a także Twoje bezpieczeństwo. Termicznie hartowane szyby o grubości od 4 do 5 mm zapewniają trwałość pomimo silnych podmuchów wiatru, zalegającego śniegu oraz gradobicia. Ewentualne rozbicie skutkuje pęknięciem na elementy o tępych krawędziach – nie ma zatem ryzyka skaleczenia osób znajdujących się w pobliżu. Alternatywą jest wypełnienie poliwęglanowe, które również odznacza się wytrzymałością i wieloletnią żywotnością.

Dobre opinie klientów

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrana domowa szklarnia ogrodowa będzie korzystną inwestycją, poznaj opinie dotychczasowych użytkowników. Klienci potwierdzają rzetelność usług i są zadowoleni z produktów, które tworzymy – sprawdź ich doświadczenia związane z wyrobami i przekonaj się, że warto nam zaufać.

Gwarancja producenta

Nic tak nie świadczy o wysokiej jakości produktów, jak gwarancja producenta, dzięki której masz pewność, że wszelkie usterki i wady zostaną zweryfikowane przez naszych specjalistów i zrekompensowane. W Greenhouse Service dajemy Ci 12 lat gwarancji na wady produkcyjne konstrukcji! Tak długi okres wynika z naszej pewności dotyczącej solidności oferowanych wyrobów. Szklarnie ogrodowe mają też niemiecki certyfikat TÜV oraz gwarantowaną wytrzymałość na wiatr do 102 km/h!

Zamów szklarnię ogrodową w Greenhouse Service!

Chcąc przez wiele lat cieszyć się z funkcjonalności ogrodowej szklarni, postaw na nowoczesne konstrukcje z naszej oferty. W Greenhouse Service oferujemy sprawdzone produkty – ich starannie przemyślany projekt oraz wysoka jakość materiałów stanowią gwarancję Twojej satysfakcji. Już dziś sprawdź dostępne modele i zaproś je na swoją działkę!

Rate this post