SZKLARNIE OGRODOWE OD GREENHOUSE SERVICE

Na naszym rynku nie brakuje sprzedawców oferujących różnego rodzaju szklarni. Ku przestrodze, poniżej po lewej stronie, przedstawiamy zdjęcie naszej domniemanej konkurencji. Oto jak wygląda szklarnia oferowana przez jedną z firm w naszym kraju, po silnych wiatrach przechodzących przez Polskę. Po prawej prezentujemy zdjęcie naszej konstrukcji wykonane na rynku skandynawskim, po dużo większej sile wiatru.

W naszym kraju coraz częściej pojawiają się anomalie pogodowe. Musimy być tego świadomi i przygotowani.
Zakup szklarni nie jest zakupem na jeden lub dwa sezony!

Domniemana konkurencja
Nasze konstrukcje

Poniżej przedstawiamy 10 bardzo ważnych kwestii, na które należy zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu szklarni.

 

Po pierwsze – profile, ich przekrój oraz wymiary. Firma nie powinna bać się pokazać ich na swojej stronie. Jeżeli jest ich brak, niech da nam to do myślenia. Zdjęcia zrobione całej szklarni mogą wyglądać przepięknie. Takiemu zdjęciu niestety nie przyjrzymy się z bliska i nie jesteśmy w stanie wywnioskować jakości konstrukcji. Jako jedyni w Polsce prezentujemy na naszej stronie przekroje profili oraz ich wymiary dla każdego modelu.

Poniżej przykłady jak nasze profile wyglądają na tle pozostałych producentów.

Bardzo solidny profil fundamentowy dostarczany w standardzie.

GREENHOUSE SERVICE

Domniemana konkurencja

Niezwykle solidny profil szczytowy z opcją zastosowania zdobienia szczytu w stylu wiktoriańskim.

GREENHOUSE SERVICE

Domniemana konkurencja

Aluminiowe profile skrzynkowe należą obecnie do najbardziej stabilnych profili w konstrukcjach szklarni ogrodowych.

GREENHOUSE SERVICE

Domniemana konkurencja

Druga rzecz – wypełnienie. W naszej firmie priorytetem jest bezpieczeństwo klienta, dlatego wszystkie szyby które mają zastosowanie w naszych systemach, są szybami hartowanymi termicznie o grubości od 4 do 5 [mm] (w pełnym wymiarze po długości). Pełna tafla jest bardziej odporna na wiatr, gradobicie czy zalegający śnieg.
Szyba hartowana termicznie jest szybą bezpieczną. Podczas rozbicia prowadzi do rozpadu tafli na małe cząstki o tępych krawędziach.

Większość firm w swoich tanich produktach wykorzystuje niehartowane szkło Float lub szkło ogrodnicze o grubości 3 [mm] na zasadzie zakładki (szyby nachodzą na siebie).
Podczas uszkodzenia takich szyb spadające kawałki niszczą uprawę, grożą poważnym obrażeniem ciała a w najgorszym wypadku trwałym kalectwem.

Po trzecie – jak trzymane są szyby. W naszych systemach szklenie odbywa się za pomocą specjalnej gumowej uszczelki, umieszczonej na zewnątrz (a nie spinek!). Dzięki takiemu rozwiązaniu, konstrukcja jest odporna na deszcz oraz szyba nie zostanie wywiana  przez silne porywy wiatru.

Po czwarte – certyfikaty TÜV oraz wytrzymałość na wiatr.
Nasze konstrukcje wytrzymują podmuchy wiatru o sile do 116 km/h. Tak stabilną konstrukcję gwarantują tylko profile skrzynkowe, które mają zastosowanie w naszych systemach.

Po piąte – wystawa. Tylko na żywo można stwierdzić jakość oferowanych produktów. Nasza ekspozycja mieści się na otwartej przestrzeni. Konstrukcje są nieustannie narażone na silne podmuchy wiatru, gradobicia, śnieg…..

Po szóste – wysokość ścian bocznych oraz szczytu. Do warzyw wysokopiennych takich jak pomidory, ogórki potrzebujemy jak największą wysokość od podłoża do górnej granicy linki. Ale to nie wszystko. Wyższe ściany boczne oraz szczyt to lepsza cyrkulacja powietrza, co ma znaczny wpływ na nasze warzywa, rośliny i komfort pracy. Nasze systemy zaczynają się od minimalnej wysokości ściany 1810 [mm]. Podwyższając konstrukcję o 200 [mm] uzyskujemy wysokość ściany aż 2010 [mm].

Wszystkie złączki, śruby i nakrętki są ze stali nierdzewnej, a nie z aluminium, które łatwo się przekręca. Wbrew pozorom dobór materiału ma istotne znaczenie dla trwałości całej konstrukcji.

Po ósme – opinie klientów:

https://www.opineo.pl/opinie/greenhouse-service-eu

To dzięki nim możemy zweryfikować rzetelność firmy oraz jakość oferowanych produktów.

W naszej firmie oferujemy całkowitą swobodę wyboru koloru. Dzięki bogatej kolorystyce wszystkie aluminiowe elementy będą idealnie dostosowane do Państwa potrzeb.
Lakierowanie odbywa się zawsze za pomocą wysokiej jakości malowania proszkowego.

12 lat gwarancji na wady produkcyjne ujawnione w konstrukcji.

Miło nam poinformować, że od lipca 2018 roku jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA Firma.

Możemy pochwalić się certyfikatem, który świadczy o tym, że nie jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Długów BIG SA. Certyfikat potwierdza również naszą uczciwość, terminowość i wiarygodność.

Jakość i dobry wizerunek  to kluczowe kwestie w trwającym rozwoju naszej firmy. Sprawdź naszą rzetelność na stronie:
http://rzetelnafirma.pl/OZZG3EK8

Szklarnie do ogrodu
object(WP_Post)#12466 (24) { ["ID"]=> int(4060) ["post_author"]=> string(1) "8" ["post_date"]=> string(19) "2017-02-24 14:32:12" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2017-02-24 13:32:12" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(29) "Szklarnia ogrodowa Euro-Micro" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(10) "euro-micro" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2020-02-24 14:13:51" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2020-02-24 13:13:51" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(60) "https://greenhouse-service.pl/?post_type=product&p=4060" ["menu_order"]=> int(16) ["post_type"]=> string(7) "product" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } Szklarnia ogrodowa Euro-Micro
Ta niewielka szklarnia jest ogromnym atutem w każdym małym ogrodzie. Funkcjonalna konstrukcja Euro-Micro zapewnia optymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni, co umożliwia użytkowanie w niewielkim ogrodzie lub nawet na tarasie.
Zobacz więcej
Szklarnia ogrodowa Euro-Micro
Szklarnia ogrodowa Euro-Maxi
Szklarnia ogrodowa Euro-Maxi
Dzięki szklarni z serii Euro-Maxi możesz spełnić swoje marzenia. Wykorzystaj ją do uprawy ulubionych roślin i warzyw przez wiele lat lub zaaranżuj jako altanę, w której wysoka ściana boczna zapewni wystarczająco dużo miejsca dla ciebie i roślin. Maxi to nasz podstawowy model z dużym potencjałem dzięki dużej ilości dostępnych dodatkowych akcesoriów. Spraw by twoja szklarnia stała się funkcjonalna zarówno do uprawy jak i wypoczynku.
Zobacz więcej
object(WP_Post)#12467 (24) { ["ID"]=> int(4067) ["post_author"]=> string(1) "8" ["post_date"]=> string(19) "2017-02-24 14:36:28" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2017-02-24 13:36:28" ["post_content"]=> string(223) "" ["post_title"]=> string(31) "Szklarnia ogrodowa Maxi On Wall" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(12) "maxi-on-wall" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-01-04 14:06:24" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-01-04 13:06:24" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(60) "https://greenhouse-service.pl/?post_type=product&p=4067" ["menu_order"]=> int(20) ["post_type"]=> string(7) "product" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } Szklarnia ogrodowa Maxi On Wall
Podmurówka z cegieł nadaje standardowemu modelowi Maxi On Wall antycznego wyglądu. Podmurówka dodatkowo pomaga wyrównać temperaturę wewnątrz szklarni, ponieważ magazynuje ciepło w ciągu dnia i uwalnia je w nocy. Niezależnie od tego w jaki sposób korzystasz ze szklarni na podmurówce, da ci to zupełnie nowe doświadczenie w ogrodzie.
Zobacz więcej
Szklarnia ogrodowa Maxi On Wall
Szklarnia ogrodowa Maxi-Special
Szklarnia ogrodowa Maxi-Special
Dzięki zastosowaniu zmniejszonego modułu 369 [mm] model Maxi-Special bez wątpienia stanie się piękną ozdobą ogrodu.
Zobacz więcej
object(WP_Post)#12469 (24) { ["ID"]=> int(5661) ["post_author"]=> string(1) "8" ["post_date"]=> string(19) "2018-01-24 14:27:39" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2018-01-24 13:27:39" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(30) "Szklarnia ogrodowa Euro-Rustiq" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(11) "euro-rustiq" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2020-02-19 11:51:25" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2020-02-19 10:51:25" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(60) "https://greenhouse-service.pl/?post_type=product&p=5661" ["menu_order"]=> int(24) ["post_type"]=> string(7) "product" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } Szklarnia ogrodowa Euro-Rustiq
Dzięki pochyłemu dachu o kącie 45° model Euro-Rustiq jest odpowiedni do użytkowania w rejonach, w których występują obfite opady śniegu.
Szklarnia Euro-Rustiq jest również dostępna w zmniejszonym module 369 [mm] oraz z wiktoriańskim zdobieniem szczytu.
Zobacz więcej
Szklarnia ogrodowa Euro-Rustiq
Szklarnia ogrodowa Euro-Plus
Szklarnia ogrodowa Euro-Plus
Modele Euro-Plus to profesjonalne szklarnie dla prawdziwych ogrodniczych entuzjastów. To idealny wybór dla tych, którzy szukają dużej altany lub kombinacji powierzchni wypoczynkowej z uprawną. Dzięki wzmocnionemu, wysokiemu dachowi ta szklarnia idealnie nadaje się do uprawy roślin pnących, takich jak winogrona, kiwi, mango itp. Euro Plus oferuje również możliwość zimowania większych roślin.
Zobacz więcej
object(WP_Post)#12472 (24) { ["ID"]=> int(4169) ["post_author"]=> string(1) "8" ["post_date"]=> string(19) "2017-02-24 15:50:43" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2017-02-24 14:50:43" ["post_content"]=> string(53) "" ["post_title"]=> string(36) "Szklarnia ogrodowa Euro-Plus On Wall" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(14) "euro-plus-wall" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2023-02-07 13:02:11" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2023-02-07 12:02:11" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(60) "https://greenhouse-service.pl/?post_type=product&p=4169" ["menu_order"]=> int(28) ["post_type"]=> string(7) "product" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } Szklarnia ogrodowa Euro-Plus On Wall
Modele Euro-Plus On Wall to konstrukcje wykonane na podmurówce. To bardzo ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą ozdobić swój ogród stylową zabudową. Modele te, bez wątpienia wyróżniają się na tle pozostałych.
Zobacz więcej
Szklarnia ogrodowa Euro-Plus On Wall
Szklarnia ogrodowa Euro-Gothic
Szklarnia ogrodowa Euro-Gothic
Możliwość postawienia konstrukcji na podmurówce, rozstaw profili co 37 [cm] oraz zdobienie szczytu w stylu wiktoriańskim - całe to zestawienie sprawia, że model Euro-Gothic będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju w Państwa ogrodzie.
Zobacz więcej
object(WP_Post)#12657 (24) { ["ID"]=> int(5778) ["post_author"]=> string(1) "8" ["post_date"]=> string(19) "2018-02-14 15:35:21" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2018-02-14 14:35:21" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(38) "Szklarnia ogrodowa Gothic-Plus On Wall" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(6) "closed" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(16) "gothic-plus-wall" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2020-02-19 13:02:01" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2020-02-19 12:02:01" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(60) "https://greenhouse-service.pl/?post_type=product&p=5778" ["menu_order"]=> int(30) ["post_type"]=> string(7) "product" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } Szklarnia ogrodowa Gothic-Plus On Wall
Ta szklarnia o typowym staroangielskim wyglądzie postawiona na podmurówce posiada wąskie szyby w module 37 [cm] oraz wiktoriańskie zdobienie szczytu. Dzięki wzmocnionej konstrukcji dachu model Gothic-Plus On Wall występuje w dużych rozmiarach co sprawia, że jest bardzo przestronny i ma wystarczająco miejsca zarówno na rośliny jak i na meble.
Zobacz więcej
Szklarnia ogrodowa Gothic-Plus On Wall
Szklarnia ogrodowa Euro-Super
Szklarnia ogrodowa Euro-Super
Euro Super to „wielki brat” modelu Euro-Maxi. Dachy poszczególnych szklarni połączone są za pomocą ciężkiej, ocynkowanej rynny, która tworzy większą powierzchnię bez dodatkowego wsparcia. Dzięki temu profesjonalni ogrodnicy lub centra ogrodnicze mogą korzystać z tego modelu. Model idealnie sprawdzi się również, jako zadaszenie basenu.
Zobacz więcej

Szklarnia z poliwęglanu czy tunel foliowy?

Na rynku producenci oferują całą gamę szklarni oraz tuneli foliowych o zróżnicowanym poziomie trwałości. Przed podjęciem decyzji o zakupie szklarni ogrodowej warto dobrze zastanowić się, jakie warunki zamierzamy stworzyć roślinom, jakie chcemy hodować kwiaty, warzywa, itp w naszej szklarni. Należy pamiętać, że docelowo zarówno tunele, jak i szklarnie ogrodowe mają za zadanie ochronę upraw przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz zapewnienie roślinom sprzyjającego mikroklimatu do rozwoju. Tunele foliowe są zdecydowanie tańszą opcją niż szklarnie, jednak trzeba pamiętać, że folia z biegiem czasu może tracić swoje właściwości (w ekstremalnie trudnych warunkach tunel może nie przetrwać nawet jednego sezonu w Twoim ogrodzie). Pod tym względem o wiele lepiej sprawdzi się szklarnia z poliwęglanu, której wytrzymałości dodaje aluminiowa konstrukacja.

Profesjonalne szklarnie belgijskie do ogrodu

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne szklarnie belgijskie, pochodzące od renomowanego producenta szklarni Euro-Serre, przedsiębiorstwa cieszącego się w branży ponad 40-letnim doświadczeniem. Proponowane rozwiązania wyróżniają się mocnymi i stabilnymi konstrukcjami, zbudowanymi na bazie zamkniętych profili aluminiowych, dzięki czemu wykazują bardzo dobrą odporność nawet na duże obciążenia. Szklarnie ogrodowe były poddawane testom wytrzymałościowym, które wykazały, że konstrukcje mogą stać przez cały rok w ogrodzie, bez konieczności ich demontowania.

Ekskluzywne przydomowe szklarnie do ogrodu, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, posiadają certyfikat TÜVRheinland®. Są dostępne w różnorodnych wariantach wielkościowych i posiadają kilkumilimetrowe szkło hartowane w pełnym wymiarze, montowane do konstrukcji za pomocą gumowych uszczelek. W zależności od przeznaczenia czy charakteru domowego otoczenia ogrodowego, każda szklarnia ogrodowa zostanie dostosowana Państwa potrzeb. Dzięki temu zyskają Państwo nie tylko miejsce w swoim ogrodzie do uprawy warzyw, ale również unikatową ozdobę ogrodu, która wyróżni go na tle innych.

Stabilne i wytrzymałe belgijskie szklarnie ogrodowe stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów, którzy uwielbiają hodować kwiaty i warzywa. Dzięki nim okres, w którym zbierane będą owoce pracy będzie znacznie dłuższy.

Wyposażenie i akcesoria

Każda szklarnia ogrodowa wykonana z aluminium i poliwęglanu, może zostać wyposażona w szereg różnego rodzaju dodatkowych akcesoriów. Tego typu konstrukcję możemy wzbogacić np. jeszcze jedno okno dachowe, które pomoże w utrzymaniu niezbędnej temperatury w szklarni, a także ochroni rośliny przed przegrzaniem czy w praktyczne, łatwe do zamontowania półki, umożliwiające zaoszczędzenie miejsca w szklarniach oraz całym ogrodzie. Ponadto, przydomową szklarnię ogrodową można też doposażyć w krawężniki ścieżki, czyli w elementy ułatwiające stworzenie chodnika przebiegającego przez jej środek oraz w zestawy do podwiązywania roślin, które są szczególnie przydatne, jeśli zależy nam, aby w naszej szklarni utrzymać rośliny na odpowiednich wysokościach. Mogą być one montowane zarówno wzdłuż, jak również w poprzek szklarni.

Nasze realizacje szklarni ogrodowych


Zobacz więcej realizacji

Zróżnicowany klimat w Polsce sprawia, że jeśli interesuje nas przydomowa uprawa warzyw czy owoców, musimy być przygotowani na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Idealnym rozwiązaniem do prowadzenia samodzielnych upraw są popularne w ostatnim czasie szklarnie ogrodowe wykonane z aluminium. Stanowią one niezależne konstrukcje, które można postawić praktycznie w każdym miejscu na działce przydomowej, czy rekreacyjnej, na podmurówce lub dostawić stelaż do ściany budynku.
Obecnie w ogrodach, coraz częściej spotyka się szklarnie aluminiowe oraz oranżerie pokryte szkłem hartowanym lub poliwęglanem. Takie konstrukcje estetycznie się prezentują, doskonale wkomponowując się w zieloną przestrzeń. Co więcej, szklarnia z aluminium pokryta szkłem lub poliwęglanem daje znacznie więcej możliwości niż klasyczny tunel foliowy, która pozwala na wydłużenie sezonu uprawy od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Przydomowa szklarnia – niewielka przestrzeń, wielkie możliwości

W większości przypadków są one dosyć niewielkich rozmiarów, stwarzają jednak olbrzymie możliwości. Ich funkcjonalność przejawia się na kilku polach. Oczywiście, najbardziej cenioną zaletą, jaką wykazują profesjonalne szklarnie ogrodowe jest fakt, że tworzą one wyjątkowy mikroklimat zapewniający roślinom idealne warunki do rozwoju. Dzieje się tak dzięki specjalnej izolacji termicznej, która blokuje przenikanie zimnego powietrza z zewnątrz. Chroni to uprawy np. przed działaniem mrozu. Wiosna w Polsce charakteryzuje się tym, że po okresie pierwszego ciepła, które rozpoczyna proces kiełkowania, często przychodzą nocne przymrozki, które całkowicie wyniszczają dotychczasowy przyrost upraw. Większości z nich nie da się już odratować. Przydomowe szklarnie zabezpieczają je przed takimi sytuacjami. Ważny jest także fakt maksymalnego wykorzystywania promieni słonecznych, co zwiększa poziom ciepła panujący wewnątrz obiektu. Sprzyja to szybkiemu rośnięciu, osiąganiu dorodnego kształtu czy wyjątkowego piękna rośliny. Specjalne konstrukcje poprawią zatem jakość i wygląd tradycyjnych roślin, ale także umożliwią hodowanie ich bardziej egzotycznych odmian, które mają charakter ciepłolubny. Wydłużony zostanie też okres wegetatywny. Szklarnia ogrodowa to również pomysł na utworzenie miejsca odpoczynku, które będzie wolne od zimna, powiewów wiatru czy opadów deszczu. Wystarczy podzielić przestrzeń na tę, w której zasadzone zostaną warzywa czy kwiaty oraz podmurowaną z ustawionymi fotelami, kanapami, stołem lub dowolnymi meblami.

Szklarnie domowe – informacje

Wielu osobom wydaje się, że obiekty zapewniające lepsze warunki dla upraw, przeznaczone są tylko dla wielkich i profesjonalnych zakładów. Tymczasem, nasza przydomowa szklarnia to propozycja kierowana dla właścicieli małych gospodarstw i domów mieszkalnych. Można je ustawiać zarówno w ogrodzie, jak i np. na tarasie. Dzięki temu każdy może cieszyć się wspaniałymi plonami, pysznymi i dorodnymi warzywami z własnej hodowli, a także wyjątkowo pięknymi kwiatami.

Szklarnia aluminiowa – lekkie i mocne rozwiązanie dla ogrodu

Materiał, z którego wykonana będzie konstrukcja, odgrywa olbrzymią rolę w kontekście jej żywotności i funkcjonalności. Powinien on łączyć w sobie wysoką wytrzymałość, odporność na działanie czynników atmosferycznych i wyjątkową estetykę. Z tego powodu domowe szklarnie aluminiowe to barrdzo korzystny wybór. Tworzywo to nie jest podatne na szkodliwe działanie wody, wysokich czy niskich temperatur oraz wiatru. Należy też do jednych z najbardziej solidnych. Szkielet aluminiowy zapewnia możliwość wieloletniego korzystania z obiektu, bez obaw o wystąpienie pęknięć czy korozji. Jednocześnie stwarza szansę doboru dowolnego koloru, jakim może być przykryty. Barwa nie będzie blakła w wyniku nadmiernego kontaktu z promieniami UV. Tego typu szklarnie ogrodnicze zapewniają zatem nie tylko możliwości długotrwałego użytkowania dzięki mocnej konstrukcji, ale także zachowania swojej świeżości i piękna.

Szklarnie z poliwęglanu – lekkie i trwałe

Aluminium to materiał, który zapewnia imponujące właściwości i sprawia, że konstrukcja będzie stabilna i wolna od estetycznych niedoskonałości. To jakość, która z pewnością zostanie doceniona przez wszystkich użytkowników. Standardowe konstrukcje łączą to tworzywo z wypełnieniami ze szkła. Dla tych jednak, którzy cenią najwyższe parametry, proponowane są bardziej profesjonalne rozwiązania, jakim jest np. szklarnia z poliwęglanu, która jeszcze lepiej przepuszcza światło słoneczne, jest zdecydowanie bardziej wytrzymała, a także zapewnia możliwości osiągnięcia wyjątkowego jej piękna. Na tworzywie tym nie osadza się bowiem brud ani kurz, co sprawia, że kolorystyka zachowuje swoją intensywność i blask, a obiekt praktycznie nie wymaga czyszczenia. Poliwęglan nie tłucze się tak łatwo, jak szkło, a jego odporność na ściskanie jest bardzo wysoka. Połączenie tego materiału jako elementu wypełniającego ściany i zadaszenie szklarni ogrodniczej z mocną aluminiową konstrukcją, to posunięcie, które zapewni bezpieczeństwo i jeszcze lepszą funkcjonalność. Warto też dodać, że poliwęglan jest materiałem lekkim, co znacznie zmniejszy ciężar całej budowli, a tym samym zwiększy jej długowieczność ze względu na zdecydowanie mniejszy nacisk na szkielet. To z kolei zredukuje intensywność czynników szkodliwych.

Szklarnia z poliwęglanu komorowego

Materiał określany mianem poliwęglanu może występować w dwóch wariantach. Pod wieloma względami znacznie różnią się one od siebie. Wykazują zarówno odmienną odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak i inny stopień przepuszczania światła. Najlepszą jakość zapewniają szklarnie z poliwęglanu komorowego. To właśnie one gwarantują optymalne warunki rozwoju upraw. Tworzywo to, w porównaniu do swojego odpowiednika występującego w wariancie litym, jest o wiele bardziej wytrzymałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych i wykazuje wyższą przepuszczalność światła słonecznego, zapewniając idealne warunki cieplne. Jednocześnie, komorowy poliwęglan blokuje przechodzenie szkodliwych promieni UV, a także wykazuje lepszą izolację termiczną niż model lity.

Szklarnie ogrodowe – różne rodzaje odpowiadające różnym celom

Możliwości wyboru są dosyć szerokie. Różnorodne rozwiązania sprawiają, że każdy z powodzeniem znajdzie odpowiedni pomysł dla siebie. Już sama konstrukcja stwarza dużą dowolność, dzięki czemu można postawić na tanie szklarnie przyścienne, które idealnie sprawdzą się w przypadku, gdy nie dysponujemy zbyt dużym terenem przydomowym lub posiadamy obiekty wolnostojące. Zastosowanie konkretnego materiału powinno być uzasadnione warunkami panującym w otoczeniu. Rozmaite rodzaje rodzaje szklarni zapewniają możliwość doboru optymalnego rozwiązania do swojego celu. Dla przykładu, jeżeli w ogrodzie, w którym ma zostać zrealizowany projekt, bawią się dzieci, to warto postawić na szklarnie z poliwęglanu komorowego, który zapewnia najwyższą wytrzymałość. Zredukuje to ryzyko stłuczenia ścian. Jeżeli obiekt ma powstać w miejscu spokojnym, wokół którego nie odbywa się ruch, a konstrukcja nie jest narażona na uderzenia, można wybrać tańszy wariant z poliwęglanu litego lub szkła. Jeżeli oprócz funkcjonalności ważny jest także walor estetyczny, lepiej sprawdzi się poliwęglan niż wypełnienia szklane. Jest on najbardziej odporny na działanie promieni UV, a dodatkowo łatwy w utrzymaniu czystości, gdyż nie przyciąga zanieczyszczeń.

Tanie szklarnie ogrodowe – z montażem, na gotowo

Jesteśmy profesjonalną firmą, która tanio sprzedaje szklarnie ogrodowe. Posiadamy w ofercie produkty z montażem, który jest gwarancją uzyskania ich najwyższej jakości. Tworzymy konstrukcje z olbrzymią dbałością o szczegóły, które zyskują stabilność zapewniającą możliwość wieloletniego korzystania z obiektu. Każdy nasz projekt uwzględnia zachowanie właściwych walorów estetycznych. W swojej pracy łączymy funkcjonalność z pięknem. Każda realizacja stanowi nie tylko przestrzeń o idealnych warunkach rozwoju dla roślin, ale także jest miejscem, które uatrakcyjni otoczenie i stworzy wymarzone siedlisko do spokojnego relaksu.

Produkty firmy EURO-SERRE

Kiedy szukamy produktów najwyższej klasy, udajemy się do specjalistów. Belgijskie przedsiębiorstwo Euro-Serre cieszy się w branży wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej, dzięki której uprawy roślin oraz warzyw stały się jeszcze bardziej popularne. Firma, która na początku zajmowała się produkcją szklarni przemysłowych, zaczęła tworzyć szklarnie ogrodowe oraz oranżerie, wyróżniając się dbałością o szczegóły, estetykę i jakość.
Decydując się na nasz produkt macie Państwo gwarancję najwyższej jakości. Produkowane są z zamkniętych profili aluminiowych, które mają zastosowanie w profesjonalnych systemach. Dzięki temu całość jest wyjątkowo mocna i stabilna, odporna zwłaszcza na duże obciążenia (dodatkowe zabezpieczenie tworzy fundament).
Większość modeli EURO-SERRE posiada certyfikat wytrzymałościowy TUVRheinland. Producent daje 12-letnią gwarancję na profile.
Zastosowanie 4 milimetrowego szkła hartowanego w pełnym wymiarze sprawia, że nasze produkty będą Państwu służyły przez wiele lat i spełnią Państwa wszelkie wymagania i oczekiwania.
Nasz asortyment zadowoli nawet najbardziej wymagających ogrodników, którzy uprawiają nie tylko kwiaty i rośliny ale także pomidory i inne warzywa. Obejmuje on szklarnie ogrodowe oraz oranżerie w różnych rozmiarach, dla których można wybrać różnorodne rodzaje oszklenia i akcesoria. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zobacz nasze realizacje.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oraz uzyskać wycenę. Wyślij zapytanie