szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Wiele osób marzy o efektownej werandzie przed domem, ale brakuje im pomysłu, jak ją zaaranżować. Ty też szukasz ciekawych rozwiązań, np. na kącik z roślinami, strefę wypoczynku czy miejsce do pracy na lato? To świetnie! Przeczytaj nasz artykuł do końca – zobacz kilka ciekawych pomysłów i daj się zainspirować.

Weranda – reprezentatywna przestrzeń, służąca relaksowi

Nowoczesną werandę możesz ustawić od strony ogrodu – jako przedłużenie tarasu, albo na elewacji frontowej przed domem. Taka konstrukcja pozwala ochronić użytkowników przed słońcem, wiatrem i deszczem. Możesz tam spędzać czas wolny i odpoczywać na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi. Przy aranżacji werandy pamiętaj, że to nie tylko miejsce służące relaksowi, ale też doskonała wizytówka Twojego domu. Dlatego dokładnie przemyśl jej konstrukcję i wystrój. Powinna się komponować z budynkiem oraz otoczeniem posesji.

Aranżacja werandy a jej wielkość

Weź pod uwagę, że aranżacja werandy przed domem to nie lada wyzwanie. Jeśli jest nieduża, wybieraj meble, które zajmują mało miejsca. Na oszklonych ścianach powieś ozdobne donice z kwiatami, a na suficie zaprojektuj oryginalne oświetlenie. Stworzysz przytulne miejsce do wypoczynku, z którego będzie można korzystać także wieczorami.

Jeśli nie ogranicza Cię miejsce, możesz podzielić werandę na kilka stref, np. na wypoczynkową, kącik do pracy czy miejsce zabaw dla dzieci.

Pomyśl też o odpowiednim zadaszeniu, które osłoni przestrzeń przed wiatrem czy deszczem. Świetnym rozwiązaniem jest weranda z zadaszeniem z poliwęglanu. Materiał ten wykazuje doskonałe właściwości. Zachowuje nienaganny wygląd przez długi czas bez konieczności przeprowadzania prac czyszczących. Nie osiada na nim kurz ani brud. Wykonujemy konstrukcje na wymiar i chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

weranda 2 Efektowna weranda przed domem. Jak ją zaaranżować?

Styl werandy dopasowany do charakteru domu

Projektując werandę, uwzględnij architekturę domu, do jakiego będzie ona przylegać. Powinna go zdobić i być spójna z jego stylem, dodając mu przytulnego klimatu.

Konstrukcja może być całkowicie zamknięta albo tylko częściowo. Proponujemy modele utrzymane w stylu klasycznym kub nowoczesnym. Atrakcyjne i wytrzymałe zadaszenie z poliwęglanu pozwala spędzać czas na świeżym powietrzu bez względu na pogodę – od wiosny do jesieni. Zamknięta konstrukcja natomiast umożliwia przebywania na werandzie nawet zimą. Zadbaj tylko o oświetlenie, które musi współgrać z całością.

Poliwęglan na dachu świetnie komponuje się z elewacją budynku. Ściany wykonane ze szkła hartowanego są wytrzymałe, a co ważne – mogą być przesuwne. Pozwala to wygodnie otworzyć werandę na ogród w ciepłe dni.

Zadaszenie werandy z poliwęglanu – funkcjonalność na co dzień

Domy z werandami prezentują się niezwykle efektownie. Zadaszenie z poliwęglanu możemy dopasować do istniejącego ganku i stylu domu. To materiał wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości. Jesteśmy nastawieni na współpracę z klientem na każdym etapie realizacji zamówienia. Konstrukcja na wymiar jest funkcjonalna i wygodna. Poliwęglan to tworzywo sztuczne, które:

  • bardzo dobrze przepuszcza światło dzienne, a jednocześnie doskonale chroni przed słońcem,
  • jest odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne,
  • nie odbarwia się pod wpływem promieniowania słonecznego,
  • nie pęka w niskich temperaturach,
  • jest doskonałą alternatywą dla szkła – znacznie mniej się nagrzewa.

Nasze zadaszenia werandy są opatrzone znakiem CE, co oznacza, że zostały wykonane zgodnie z unijnymi standardami.

weranda aranzacja 2a Efektowna weranda przed domem. Jak ją zaaranżować?

Profesjonalny montaż zadaszenia z poliwęglanu

Nasze zadaszenia z poliwęglanu są atrakcyjne, funkcjonalne i gwarantują wytrzymałość na lata. To doskonały wybór na dach werandy, szklarni czy tarasu. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Oferujemy dowóz pod wskazany adres, zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

O nic nie musisz się martwić! Wszystkim zajmą się nasi wykwalifikowani pracownicy. Dysponują oni odpowiednimi narzędziami i sprzętem. Montaż odbywa się zgodnie z projektem, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa.

Korzystaj z przestrzeni wokół Twojego domu

Spodobały Ci się nasze propozycje? Wiesz już, jak powinna wyglądać aranżacja Twojej wymarzonej werandy? To świetnie. Zamów zadaszenie z poliwęglanu i korzystaj z przestrzeni wokół Twojego domu, kiedy chcesz i tak jak lubisz! Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Rate this post