szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Możliwość przyjęcia gości w ogrodzie restauracji, czyli najczęściej na tarasie przylegającym do właściwego budynku, stanowi naturalne przedłużenie strefy restauracyjnej. Zazwyczaj jednak z zalet tego rozwiązania korzysta się tylko wtedy, gdy dopisuje pogoda. Rzadko który lokal decyduje się na solidniejszą ochronę przed niekorzystną pogodą niż parasole (chroniące przy tym tylko przed słońcem). Nowoczesne zadaszenia dla gastronomii jednak zmieniają tę sytuację. Czemu warto w nie zainwestować? Dowiedz się więcej z poniższego artykułu!

Twoi goście zwracają uwagę na otoczenie restauracji

W sezonie wiosenno-letnim goście chętniej decydują się na zajęcie miejsca w ogrodzie. Naturalny przewiew ma nieporównywalnie więcej zalet niż klimatyzowane wnętrze. Poza tym – posiłek na wolnym powietrzu po prostu smakuje lepiej, tym bardziej, jeśli otoczenie jest estetycznie zagospodarowane. Profesjonalne zadaszenie tarasu restauracji gwarantuje nie tylko ochronę przed słońcem czy niepogodą, ale dodatkowo stanowi ozdobę miejsca.

Estetycznie wykonane, cechujące się nowoczesnym designem, który jednocześnie nie musi wcale kłócić się z tradycyjnym wystrojem, przyciąga uwagę i podnosi prestiż wybranego miejsca. Jednocześnie zachęca, zapraszając do spędzenia czasu w wybranym miejscu. Jakie korzyści zyskujesz, inwestując w zadaszenia pod restauracje?

Zadaszenie tarasu w restauracji to wyższy standard dla Twoich gości

Co stanowi prawdopodobnie największą korzyść z posiadania takiej konstrukcji? Fakt, że goście mają wybór. Klienci lokali gastronomicznych lubią mieć możliwość zdecydowania, czy zjedzą na zewnątrz, czy też w środku restauracji. Zadaszenia, oferowane również m.in. przez Greenhouse Service, dodatkowo charakteryzują się dopasowaną do potrzeb konkretnego klienta powierzchnią. Nawet jeśli więc masz duży taras i chciałbyś go w całości zakryć estetyczną konstrukcją – pozostaw to naszym specjalistom.

Dając gościom opcję wyboru miejsca, gdzie komfortowo zjedzą posiłek, w ich oczach znacznie zwiększa się klasa Twojego lokalu. Dobrze dobrany projekt stanowi przedłużenie wnętrza restauracji, podtrzymując standard całego miejsca, a jednocześnie zapewniając przyjemną odmianę. Jeśli dodatkowo np. zadaszenie wyposażone jest w oświetlenie – strefa ta staje się dostępna dla gości nawet na długo po zapadnięciu zmroku, co również, z perspektywy klientów, stanowi duży atut.

restauracja zadaszenie 2a Prowadzisz restaurację i masz do dyspozycji taras? Postaw na profesjonalne zadaszenie!

Profesjonalne zadaszenie powiększa Twój lokal

Skoro zadaszenia dla restauracji stanowią ich naturalne przedłużenie, niesie to ze sobą jeszcze jedną korzyść – Twój lokal jest w stanie obsłużyć znacznie większą ilość gości. To szczególnie przydatne, gdy oferujesz organizację przyjęć okolicznościowych. Uczestnicy wesela, imprezy komunijnej czy innych wydarzeń z pewnością docenią fakt, że oprócz zamkniętej przestrzeni będą mogli spędzić komfortowo czas także na zewnątrz, nie obawiając się o deszcz czy niepogodę w ogóle.

Możliwość korzystania z uroków otoczenia bez względu na pogodę

A skoro już mowa o pogodzie, warto dodać, że zadaszenia tarasów chronią nie tylko przed słońcem, tak jak to jest w przypadku powszechnie występujących przy restauracjach parasoli słonecznych. Stanowią także świetną ochronę przed deszczem. Przez np. zastosowanie ekranów wiatrowych – nawet największa niepogoda nie przeszkodzi Twoim gościom w cieszeniu się urokami okolicy, jak i kuchnią Twojej restauracji na wolnym powietrzu.

Konstrukcje dostarczane przez naszą firmę, wykonane są m.in. z solidnych aluminiowych profili oraz przezroczystych materiałów, takich jak solidne szkło czy poliwęglan. Ochronę przed słońcem natomiast gwarantują uwzględniane w projektach rolety dachowe, dające przyjemny cień nawet w najbardziej słoneczne dni. Dlatego nasze zadaszenia tarasów cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Wybierz profesjonalne zadaszenie gastronomiczne od Greenhouse Service!

Jeśli więc przy Twojej restauracji znajduje się taras – zadbaj o odpowiednie zadaszenie! Szybko przekonasz się, że ta inwestycja przyniesie Ci liczne korzyści. Goście docenią fakt, że będą mogli wybrać zjedzenie posiłku w warunkach, jakie są dla nich najbardziej komfortowe. Dodatkowo Twój lokal zyska wizualnie. Konstrukcje te świetnie korelują z różnymi typami elewacji. Jeśli jesteś ciekaw rozwiązań, jakie oferuje Greenhouse Service – dowiedz się o nas więcej, poznaj unikalne, funkcjonalne projekty. Zainwestuj w zadaszenie idealnie pasujące do Twojej restauracji.

5/5 - (1 vote)