szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

W piękne wiosenne i letnie dni każdy wprost marzy o tym, by spędzić czas na przydomowym tarasie – z książką, na towarzyskim spotkaniu lub też po prostu, by korzystać z uroków słońca i świeżego powietrza. Niekiedy jednak promienie słoneczne są zbyt intensywne lub też pogoda okazuje się kapryśna i szybko się zmienia – w takiej chwili ruchome zadaszenie tarasu może być idealnym rozwiązaniem. Jest to świetna alternatywa dla rozkładanych pawilonów, które dotychczas stosowano jako główną ochronę przed słońcem. Dodaje budynkowi charakteru i designerskiego wyglądu.
Jako wieloletni dystrybutor tego typu konstrukcji, jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze sposoby na aranżację przestrzeni wypoczynkowej przy Twoim domu. Każda oferowana zabudowa to idealny sposób na zabezpieczenie patio przed potencjalnymi opadami deszczu, jak i zbyt intensywnym oddziaływaniem słońca – niezależnie od pory roku.

Aluminiowe zadaszenie tarasu: gotowe i na wymiar

Przez czas naszej działalności daliśmy się poznać klientom jako solidni partnerzy, którzy dostarczają, m.in. zadaszenia tarasu z aluminium dostosowane do ich potrzeb. Oferujemy produkty renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zaproponować zarówno gotowe projekty, jak i przygotować zabudowę o konkretnych wymiarach. Korzystając z naszej oferty, zyskasz efektowne zadaszenie, pod którym będziesz mógł bez problemu zrelaksować się, przesiadując na świeżym powietrzu.
To, co wyróżnia oferowane przez nas rozwiązania, to niebanalny design, który, mimo swojego nowoczesnego charakteru, doskonale skomponuje się z domami utrzymanymi w bardziej tradycyjnym stylu. Jest to więc nie tylko konstrukcja funkcjonalna, ale również wysoce estetyczna, pięknie zdobiąca prywatną posiadłość. Jedna strona jest najczęściej montowana bezpośrednio do bocznej ściany budynku, kiedy reszta konstrukcji opiera się na wytrzymałych filarach.

Zadaszenie tarasu ruchome i stałe

Dużą zaletą proponowanych rozwiązań jest fakt, że oprócz stałego, oferujemy również zadaszenie tarasu z ruchomym dachem. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci w dowolnej chwili odsłonić lub zasłonić patio przed słońcem, jak i opadami atmosferycznymi. Dzięki zaś płynnej regulacji otwarcia/zamknięcia dachu możesz dostosować ilość słońca do swoich preferencji.

Zalety ruchomego zadaszenia tarasu

Jest co najmniej kilka zalet prezentowanych przez nas produktów. Ruchome zadaszenia tarasów to przede wszystkim:

 • wyjątkowa ozdoba Twojego patio i całego domu,
 • doskonała ochrona przed opadami atmosferycznymi,
 • praktyczne zadaszenie, które pozwala Ci spędzić czas na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku czy aktualnej pogody,
 • świetny sposób na regulację ilości światła słonecznego, padającego na taras.
 • Ruchome zadaszenie tarasu z aluminium i poliwęglanowe

  Dzięki temu, że cała konstrukcja jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, jak aluminium czy poliwęglan, zyskujesz pewność wieloletniej trwałości i odporności na niekorzystne warunki pogodowe. Polimer ten jest bowiem materiałem, który doskonale znosi wszelkie obciążenia statyczne i dynamiczne – świetnie więc spisze się, np. w przypadku potencjalnego gradu. Stop aluminium natomiast gwarantuje nie tylko lekki, ale też niezwykle trwały i odporny na działanie korozji szkielet. Tym samym, inwestując w tego typu zadaszenie, decydujesz się na rozwiązanie, które przy odpowiedniej konserwacji i serwisie będzie Ci służyć przez wiele lat.

  Ruchome zadaszenie tarasu przy Twoim domu

  Jeśli chcesz cieszyć się urokami swojego ogrodu niezależnie od pory roku, a także pogody, jaka panuje za oknem, wybierz proponowane naszą firmę Greenhouse Service aluminiowe zadaszenie tarasu z ruchomym dachem. Gwarantujemy Ci, że współpracując z nami, zyskasz idealne zabezpieczenie, które ochroni Ciebie i Twoich bliskich przed nadmiarem słońca czy potencjalnymi opadami, dając tym samym możliwość komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu. W ten sposób zyskasz jednocześnie piękną ozdobę domu.
  Postaw na sprawdzonych dostawców, którzy są profesjonalistami z zakresu tworzenia ogrodowych konstrukcji przydomowych. Dajemy wieloletnią gwarancję i proponujemy specjalistyczne prace serwisowe, które skutecznie przedłużają żywotność oferowanych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, by dobrać gotową konstrukcję zadaszenia tarasu lub też zaprojektować od podstaw zabudowę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

  zadaszenie tarasu widok z gory Aluminiowe zadaszenie tarasu z ruchomym dachem