Jak dbać o przydomowy taras zimą?

Zastanawiasz się, jak zadbać o taras i zabezpieczyć go przed zimą? Koniecznie sprawdź, jakie czynności powinieneś wykonać! A jeśli rozważasz zadaszenie lub zabudowę tarasu, dowiedz się, dlaczego to trafne rozwiązanie.

Zobacz więcej →

Jak urządzić taras w stylu boho?

Chcesz cieszyć się funkcjonalnością tarasu niezależnie od pogody? Szklane zadaszenie to strzał w dziesiątkę! Sprawdź, jak zaaranżować przestrzeń w stylu boho i dlaczego warto zabezpieczyć ją szkłem.

Zobacz więcej →

Jak stworzyć ogród zimowy?

Myślisz o tym, by założyć przy domu ogród zimowy? Zastanawiasz się, jaka powinna być jego konstrukcja i jak zaaranżować go w środku? Dowiedz się więcej o oranżeriach z tego artykułu. Przeczytaj go teraz!

Zobacz więcej →

Optymalna wielkość ogrodu zimowego

Marzy Ci się przestrzeń rekreacyjna, w której będziesz mieć kontakt z naturą nawet zimą? A może potrzebujesz miejsca, gdzie przezimują Twoje rośliny? Dowiedz się więcej o ogrodach zimowych – przeczytaj artykuł!

Zobacz więcej →

Jesienne porządki w szklarni

Jesienne porządki w szklarni to niezbędne kwestie, pozwalające na przygotowanie przestrzeni przed kolejnym sezonem. Sprawdź, jak odpowiednio zorganizować prace i na jakie kwestie zwrócić szczególną uwagę.

Zobacz więcej →

Czy warto zabudować taras?

Zabudowane tarasy zyskują coraz większą popularność. Odpowiednie wyposażenie ich wnętrza to klucz do zwiększenia funkcjonalności przez cały rok. Poznaj wszystkie korzyści wynikające z zabudowy tarasu.

Zobacz więcej →

Oranżeria – jak ją zaprojektować?

Marzysz o domowej oranżerii, która dostarczy Ci kontaktu z naturą o każdej porze roku? Poznaj kilka cennych sposobów, jak stworzyć idealne miejsce dla egzotycznych roślin, zachwycające swoim urokiem i charakterem!

Zobacz więcej →

Sposoby na aranżację oranżerii jesienią

Planujesz zaaranżować swoją oranżerię na jesień, ale nie wiesz jak? Przygotowaliśmy kilka inspiracji – podpowiadamy, jakie są aktualne trendy. Sprawdź i stwórz wyjątkowo klimatyczną przestrzeń, idealną do spędzenia chłodnych wieczorów. 

Zobacz więcej →