szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

zadaszenie ogrodu Zadaszenie ogroduChłodniejsza pora roku, jak i zimniejsze dni w ciągu sezonu wiosenno-letniego wcale nie muszą oznaczać, że trzeba pożegnać się z ogrodem. Obok szklarni i oranżerii Greenhouse Service oferuje nowoczesne zadaszenia ogrodowe. Konstrukcje te to znakomity pomysł dla każdego, kto pragnie korzystać z uroków przebywania na podwórku niezależnie od pogody. Dzięki dużej powierzchni i nowoczesnym rozwiązaniom tworzą w pełni komfortowe warunki, doskonałe do relaksu na wolnym powietrzu.

Jeśli pragniecie Państwo cieszyć się urokami swego ogrodu także jesienią, tego typu produkt będzie znakomitym rozwiązaniem. Z pewnością docenicie również jego zalety latem. Jesteśmy przekonani, że zaprojektowane i zamontowane przez nas pergole będą budziły zachwyt, a przede wszystkim – pomogą stworzyć przestrzeń idealną dla relaksu w ogrodzie.

Zadaszenie do ogrodu

Jakie zalety niesie ze sobą tego typu zadaszenie? Przede wszystkim znacznie wydłużają okres w roku, w którym bez problemu odpocznie się na podwórzu. Dzięki opcji instalacji promienników ciepła, generujących nie tylko światło, ale i ciepło, można porzucić krępujące ruchy ciężkie ubrania i cieszyć się pełną swobodą i relaksem. Jeśli więc jesteście Państwo zwolennikami odpoczynku po pracy w ogrodzie lub planujecie podjąć w nim gości, jeśli nawet na zewnątrz nie jest zbyt ciepło – jak najbardziej będzie to możliwe. Z drugiej strony zadaszenia znakomicie spiszą się w przypadku nadmiernych promieni słonecznych. Dzięki temu nawet w największy upał, bez obaw o zdrowie czy wygodę spędzi się czas na wolnym powietrzu.

Niewątpliwie warto zwrócić uwagę też na design, jakim charakteryzują się oferowane konstrukcje. Dbamy o to, aby estetyka proponowanych zadaszeń perfekcyjnie zgrywała się z ogrodem czy wyglądem elewacji. Fakt, że są to zarówno wolnostojące, jak i przyścienne elementy małej architektury, gwarantuje dobór preferowanego przez Klientów rozwiązania. Warto zaznaczyć, że dostarczamy zabudowy pasujące zarówno do budynków utrzymanych w bardziej tradycyjnym charakterze, jak i nawiązujących do nowoczesnych wzorów.

Zadaszenia ogrodowe

Dlaczego warto wybrać propozycje Greenhouse Service? Wyznacznikiem naszego działania jest osiągnięcie maksymalnej satysfakcji Klientów. Zadaszenia ogrodowe, których wykonanie powierzycie naszym fachowcom, zrobione są z najlepszych materiałów. Szkielet utrzymuje się na wysokojakościowych, trwałych i elegancko prezentujących się profilach aluminiowych. Jako poszycie dachu, w zależności od wybranego projektu, montujemy pierwszorzędnej jakości poliwęglany lub szkło hartowane. Dodatkowa instalacja rolet typu screen umożliwia skuteczniejsze osłonięcie się przed promieniami słonecznymi.

Najlepsze surowce to gwarancja wieloletniej trwałości. Natomiast detale każdej montowanej przez nas konstrukcji stanowią dopełnienie całości, dlatego zwracamy na nie ogromną uwagę. Tworzone zadaszenia mają bowiem nie tylko przetrwać, ale stać się oryginalną ozdobą domu lub ogrodu.

Jesteśmy pewni, że wybierając prezentowane propozycje, będziecie Państwo więcej niż zadowoleni. W razie wątpliwości i pytań – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.