szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Każdy, kto posiada taras w swoim domu, doskonale wie, jak świetnie sprawdza się to miejsce podczas rodzinnych obiadów, spotkań towarzyskich czy zwykłego codziennego relaksowania się po ciężkim dniu pracy. Nie zawsze jednak warunki atmosferyczne na to pozwalają. Deszcz, silne wiatry, nadmierne słońce emitujące olbrzymią dawkę promieni UV, a także chłodniejsza temperatura, skutecznie zmuszają nas do pozostania w mieszkaniu. Na szczęście wiemy, jak przeciwdziałać niesprzyjającej pogodzie. Oranżeria na tarasie to skuteczne wyjście z tej sytuacji. Oferujemy możliwość zamówienia dowolnego kształtu oraz rozmiaru. Dopasujemy projekt do warunków przestrzennych oraz zapotrzebowania. Każda nasza realizacja ma charakter indywidualny.

Oranżerie na tarasie –  ciekawy pomysł na zabudowę tarasu

Spożywanie posiłków na świeżym powietrzu, delektowanie się widokiem pięknego ogrodu –  to czynności, które skutecznie koją nerwy i zapewniają odpoczynek. Oranżeria na tarasie to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia swobodne korzystanie z tej przestrzeni, bez względu na panujące warunki atmosferyczne oraz porę roku. Stanowi ona formę zabudowania, posiadającą zarówno zadaszenie, jak i ściany boczne. Dzięki temu do środka nie dostają się podmuchy wiatru ani zimne powietrze. Jest to także produkt, który zapewnia ochronę przeciwdeszczową i jest wyposażony w odpowiednio zaprojektowany system odprowadzania wody. Użytkownicy mogą spokojnie przebywać w tej strefie nawet podczas rzęsistej ulewy. Oranżeria tarasowa posiada izolację termiczną, która zachowuje ciepło w środku, a przy tym nie wpuszcza chłodu z zewnątrz. Powierzchnia jest całkowicie chroniona przed występowaniem przymrozków. Wpływa to na możliwość korzystania z pomieszczenia nawet zimą.

Z kolei w okresie letnim Państwa enklawa odpoczynku wolna będzie od szkodliwego promieniowania UV, które skutecznie zostanie zatrzymywane przez specjalne przeszklenia oranżerii. Oferowana przez nas konstrukcja to także estetyczna i ciekawa forma zaaranżowania tarasu. Wykonujemy swoje projekty z dużą dbałością o zapewnienie ładnego wyglądu. Dzięki temu przestrzeń nabiera gustownego charakteru, a jej zdobienia mogą nawiązywać do tradycji osiemnastowiecznych budowli ogrodowych, z których ówcześnie korzystała magnateria. Stawiając na nasze zabudowania tarasowe, zyskujesz funkcjonalne pomieszczenie, które zapewni przyjemny relaks, a jednocześnie piękną formę aranżacji otoczenia, która będzie przykuwała wzrok i budowała pozytywny wizerunek całego domu.

Oranżerie na tarasie sposobem na zimowy ogród

Izolacja termiczna, która zapewnia optymalne warunki cieplne wewnątrz, sprawia, że oranżeria na tarasie idealnie nadaje się do uprawiania różnego rodzaju roślin. Co więcej, możliwe jest to także zimą. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto kocha florystykę. Miejsce w środku zadaszenia ze ścianami bocznymi można zaaranżować w dowolny sposób. Meble będą pięknie współgrały z różnego rodzaju roślinnością, która, chroniona przed napływem zimna, będzie się świetnie rozwijała. Oferujemy Państwu możliwość prowadzenia mini ogrodu nawet w trakcie najchłodniejszej pory roku.