szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Prawdopodobnie każdy, kto posiada własny dom, zgodzi się z tym, że nie ma nic lepszego niż długi relaks na tarasie. Także właściciele mieszkań z dużym tarasem po męczącym dniu w pracy, marzą o odpoczynku na świeżym powietrzu. Zieleń roślin, śpiew ptaków i cisza to najlepszy relaks dla ducha i ciała. Dobrze wykonana zabudowa tarasu pozwoli nie tylko na ochronę mebli ogrodowych przed zgubnym wpływem warunków atmosferycznych, ale i cieszenie się zmieniającą się przyrodą o każdej porze roku. Zabudowany taras, szczególnie od strony południowej lub zachodniej to dodatkowa ochrona powierzchni przed niszczącym działaniem promieniowania słonecznego.

Szklana zabudowa tarasu to dodatkowa przestrzeń do wypoczynku

Oszklony taras pozwala na rozbudowanie przestrzeni domowego ogniska. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bez ograniczeń spędzać czas z najbliższymi tak, jak lubi się najbardziej. Niesprzyjająca jesienna pogoda, silne wiatry i deszcze czy nagłe załamanie pogody w sezonie letnim nie będzie już przeszkodą do zorganizowana spotkania w przytulnym otoczeniu. Osłony tarasowe sprawiają, że można poczuć się intymniej z dala od niechcianych spojrzeń sąsiadów.

GreenHouse Szklarnie EURO STARR 002 Szklana zabudowa tarasu

Oszklony taras to radość korzystania przez cały rok

Kto powinien zdecydować się na takie rozwiązanie? Ochrona tarasu to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wypoczynek w ciepłych pomieszczeniach, gdyż taras, będąc oszklonym, kumuluje w sobie większą ilość ciepła. Posiadacz takiej ochrony możne bez problemu spożyć posiłek wraz z rodziną podczas ulewnego deszczu czy zawieruchy śnieżnej, podziwiając jednocześnie zmienność pór roku.

Taras oszklony daje możliwość nieograniczonego podziwiania natury

W sezonie wiosenno-letnim przychodzi czas na rozkwit kwiatów i drzew. Ptaki rozpoczynają swoje trele, ciesząc tym samym wszystkich miłośników przyrody. Decyzja o oszkleniu tarasu sprawi, że nawet podczas nagłych ulew czy zmian pogody, można będzie bez przeszkód obserwować dynamikę pogody, rozsiadając się wygodnie w ulubionym fotelu. Można również popijać aromatyczną kawę podczas spadku pierwszych płatków śniegu w sezonie zimowym i patrzeć, jak biały puch pokrywa drzewa w przydomowym ogrodzie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby móc obserwować gwiazdy wprost z własnego tarasu w letnie, ciepłe noce.

Szklana ochrona przed światem zewnętrznym pozwoli również na założenie na tarasie własnej oranżerii, która będzie cieszyła oczy przez cały rok. Posiadanie zimowego ogrodu w zaciszu własnego domu sprawi, że nie tylko domownicy, ale również odwiedzający dom goście, uznają to miejsce za jedno z bardziej przytulnych. Ulokowanie na tarasie dodatkowych akcentów, takich jak świetlne latarenki, sprawią, że stanie się doskonałym miejscem do spożycia romantycznej kolacji we dwoje.

Osłony tarasowe chronią przed kapryśną pogodą

Nieprzewidywalna pogoda to jeden z tych czynników, które nie tylko rujnują plany odpoczynku, ale i przyczyniają się do szybszego niszczenia mebli ogrodowych, drewnianych belek podłóg i samych roślin. Ogrodnicy od lat narzekają na przymrozki niszczące rośliny posadzone wczesną wiosną. Za sprawą osłony szklanej lub osłon tarasowych można zapobiec im wszystkim. Koniec ze zmarnowanymi sadzonkami czy zbutwiałymi deskami ogrodowymi pokrytymi grzybem lub pleśnią. Zabawa dzieci na tarasie w czasie deszczu? Jest jak najbardziej możliwa w ciepłej, suchej i bezpiecznej przestrzeni ograniczonej przez odpowiednio skonstruowane osłony tarasowe.

zadaszenie tarasu widok z gory 1366x1024 Szklana zabudowa tarasu

Zabudowany taras posłuży Tobie dłużej

Aby taras posłużył wiele lat, zazwyczaj wybiera się solidne materiały na nawierzchnię i trwałe meble ogrodowe. Szklana zabudowa tarasu czy zadaszenie pozwoli na ich dodatkową ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Jednakże nie należy zapominać o regularnej konserwacji zabudowy. Pozwoli to na cieszenie się z niezliczonych zalet takiego rozwiązania znacznie dłużej. Zabudowa dodatkowej przestrzeni domu lub mieszkania to inwestycja na całe lata. GreenHouse Service dba o jakość każdego zamówienia i pełne zadowolenie klientów. Fachowcy pomogą w doborze odpowiedniego rodzaju zabudowania i podpowiedzą, jak dokonywać jego konserwacji.

Jesteś zainteresowany zabudową? Skontaktuj się z nami – .