szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

Co wyróżnia serię SENIOR HOBBY:

  • certyfikat wytrzymałościowy TÜVRheinland® Group
  • konstrukcja wykonana z zamkniętych profili aluminiowych bez koloru o przekroju 35×55 mm
  • profil fundamentowy o przekroju 60×100 mm
  • szkło 4 mm hartowane w pełnym wymiarze lub 10 mm poliwęglan
  • na ścianach i dachu gumowe uszczelki przyszybowe
Model AxB (cm) H1 (cm) H2 (cm) m2 Wyposażenie
SH23 236 x 310 181 240 7,3 pojedynczy drzwi przesuwne, 1 oko dachowe
SH24 236 x 458 181 240 10,8 pojedyncze drzwi przesuwne, 2 okna dachowe
SH34 310 x 458 181 254 14,2 pojedyncze drzwi przesuwne, 2 okna dachowe
SH36 310 x 606 181 254 18,8 pojedyncze drzwi przesuwne, 3 okna dachowe

senior2 2 Szklarnia ogrodowa Senior Hobby

 

 

senior51 300x149 Szklarnia ogrodowa Senior Hobby

Szklarnia aluminiowa

Ogrodnictwo to praca i pasja dla ludzi, którzy doceniają wartość produktów roślinnych uprawianych w przydomowym ogródku. Takich, które nie są traktowane nadmiernie obciążającymi środkami chemicznymi i są odpowiednio pielęgnowane na każdym etapie uprawy. Ogrodnicy zajmujący się uprawą w Polsce, w kraju z klimatem umiarkowanym, niestety muszą szukać sposobów na niwelowanie skutków zmiennych temperatur, szkodliwych dla sadzonek. Idealnym sposobem na utrzymanie stałych warunków uprawy jest budowa szklarni, której nie zagrażają niesprzyjające warunki atmosferyczne. Szklarnia ogrodowa to jedno z najbardziej popularnych i najczęściej spotykanych pomieszczeń ogrodniczych, które doskonale spełnia swoją funkcję, chroniąc rośliny przed przegrzaniem lub marznięciem.

Godnym uwagi rozwiązaniem dla polskich hodowców warzyw i owoców jest szklarnia aluminiowa, którą pokrywa szkło. Tego typu budowla – szklarnia aluminiowa model Senior Hobby – daje gwarancję stabilności i trwałości konstrukcji oraz udanych upraw.

Szklarnia ogrodowa Senior Hobby zbudowana jest z profili wykonanych z aluminium, które dzielą się na profile fundamentowe, szczytowe, rynnowe, narożne oraz szybowe. Atutami oferty są zatem nie tylko stabilność konstrukcji, jaką cechuje się omawiana szklarnia aluminiowa, ale również łatwość montażu.

Aluminiowa konstrukcja i poliwęglan

Modele pokryte poliwęglanem cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Poliwęglan jest odporny na podwyższone temperatury, dzięki niemu szklarnia jest odpowiednio doświetlona oraz daje gwarancję satysfakcjonującego wzrostu roślin. Poliwęglan w połączeniu z aluminium to idealny zespół materiałów konstrukcyjnych, który posiada certyfikat wytrzymałościowy. Szkielet szklarni pozwala na szybkie złożenie budowli ogrodowej oraz jej wygodną eksploatację.

Pliki do pobrania:
gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.6/5.0
Na podstawie: 14 opinii