Miejsce realizacji: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Nowoczesna szklarnia ogrodowa Euro Maxi w Bydgoszczy, woj. kujawsko – pomorskie, Kwiecień 2018 r.

Nasza firma Greenhouse Service wykonała kolejny montaż, najpopularniejszego wśród klientów modelu z poliwęglanu Euro Maxi w rozmiarze 309x457cm w kolorze RAL 6009 – zielony jodłowy. Dostarczyliśmy go jako dystrybutor, a następnie złożyliśmy. Jako wentylacja w szklarni ogrodowej zamontowane zostały 3 okna dachowe z automatycznym mechanizmem otwierania oraz pojedyncze drzwi przesuwne na krótszej ścianie. Jako dodatkową opcję klient wybrał 4 rzędy linek do uprawy warzyw wysokopiennych. Jako pokrycie zastosowana została szyba hartowana 4 mm.

Zobacz tutaj wszystkie nasze szklarnie ogrodowe.

 

Powstała konstrukcja szklarni z poliwęglanu prezentuje się estetycznie i dobrze wkomponowuje się w przestrzeń ogrodową działki zlokalizowanej w Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim. Minimalistyczna forma i zastosowanie wielu praktycznych rozwiązań technologicznych wyróżniają model z serii Euro Maxi.

Szyby zamocowano na solidnym stelażu w taki sposób, aby zajmowały jak największą powierzchnię, gwarantując dostęp do naturalnego światła. Jednocześnie jako dystrybutor Greenhouse Service zadbaliśmy o wszelkie parametry wytrzymałościowe – materiały zastosowane do produkcji szklarni ogrodowej, takie jak poliwęglan czy szkło hartowane, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, oddziaływanie mrozu i czynników środowiskowych. Profesjonalny montaż decyduje z kolei o imponującej trwałości całego obiektu.

Atrakcyjna cena i pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów zachęcają do zamówienia tego produktu, którego jesteśmy dystrybutorem – zapraszamy do kontaktu! Zobacz tutaj, wszystkie nasze szklarnie ogrodowe.

 

Szklarnie ogrodowe w Kujawsko-Pomorskiem

Budując powyższy obiekt, zastosowaliśmy najlepsze rozwiązania technologiczne i zoptymalizowaliśmy konstrukcję pod kątem oczekiwań klienta. Osoby zainteresowane postawieniem podobnego obiektu na swojej działce np. w Bydgoszczy zachęcamy do kontaktu z Greenhouse Service. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy najlepsze w kujawsko-pomorskim ceny. Zarówno etap przygotowawczy, jak i sam montaż szklarni ogrodowych z poliwęglanu przebiega sprawnie i profesjonalnie.