Miejsce realizacji: wielkopolskie, Poznań

Nowoczesna szklarnia Helios Victorian SL w Poznaniu woj. wielkopolskie, kwiecień 2015 r.


Poniżej prezentujemy szklarnię ogrodową wykonaną w Poznaniu w województwie wielkopolskim o wielkości 310×606 cm. Całość konstrukcji, której montaż zrealizowaliśmy i dostarczyliśmy elementy jako ich dystrybutor, została wykonana z wysokiej jakości grubego aluminium w stylowym czarnym kolorze (RAL 9005 czarny głęboki), które wraz z podłożem wykonanym z cegieł prezentuje się elegancko. Na ścianie oraz na dachu zostało zamontowane szkło hartowane o grubości 4 mm. System wentylacyjny jest umiejscowiony na dachu szklarni i na ścianie (4 okna i wentylacja ścienna) – to wydajny mechanizm wietrzenia. Dach szklarni od Greenhouse Service zdobią szczyty w stylu wiktoriańskim.

Dodatkowymi opcjami, dostępnymi na życzenie klienta, są: kiełkownica, półka, 2 automatyczne mechanizmy okien dachowych, linki do uprawy warzyw wysokopiennych, a także kurtyna cieniująca.

 

 

Jest to element architektury ogrodu znany od wieków, ale nie zmienia faktu, że obiekt ten może prezentować się stylowo i nowocześnie. Dowodem tego są zdjęcia naszej konstrukcji, jaką postawiliśmy w Poznaniu. Profesjonalny montaż zrealizowany przez Greenhouse Service i zastosowanie wytrzymałych materiałów na szkielet oraz systemów wentylacji i wietrzenia przesądzają o imponującej funkcjonalności tego obiektu.

Na Twoje zlecenie możemy wybudować podobną szklarnię. Przeprowadzimy montaż w dobrej cenie, a do tego wyposażymy konstrukcję w praktyczny system wentylacji i wietrzenia. Łatwy w obsłudze i gotowy na intensywną eksploatację naścienny oraz sufitowy mechanizm nawiewu ułatwia kontrolowanie warunków termicznych panujących wewnątrz tak, aby dostosować je do potrzeb hodowanych gatunków roślin. Jesteśmy profesjonalistami cieszącymi się doskonałymi opiniami –  zapraszamy do nawiązywania współpracy z dystrybutorem Greenhouse Service!