Miejsce realizacji: śląskie, Gliwice

Zadaszenie tarasu V908 w Gliwicach, woj. śląskie, kwiecień 2019 r.

Do budynku garażu dostawione zostało przez pracowników naszej firmy Greenhouse Service, która działa jako dystrybutor montowanych konstrukcji,  niewielkie zadaszenie tarasu o wymiarach 300x400cm w kolorze VS716 – antracytowy teksturowy. Słupy zostały zamontowane na betonowych stopach przygotowanych wcześniej przez klienta. Dach pokryty szybą VSG 44.2 obustronnie hartowaną. Montaż profilu szczytowego został wykonany na wysokości 265 cm, a profil rynny na wysokości 220 cm.

Zadaszenie tarasu – solidna zabudowa od Greenhouse Service

Widoczne na zdjęciach zadaszenie tarasu wykonane przy domu na działce w Gliwicach powstało z bardzo wytrzymałych elementów, które są stabilne konstrukcyjnie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i precyzyjnie zespolone. Wykorzystane do montażu konstrukcji materiały wykazują wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, więc niezawodnie posłużą przez wiele lat, osłaniając przestrzeń tarasową znajdujące się na niej wyposażenie czy meble ogrodowe. Jako doświadczony dystrybutor systemów zadaszenia cieszących się dobrymi opiniami na rynku, robimy wszystko, aby każda zabudowa balkonu czy przeznaczona na tarasy spełniała wszystkie oczekiwania klientów.

W naszej firmie Greenhouse Service dbamy, żeby części szkieletowe zajmowały jak najmniej miejsca. Tak samo dużą wagę przywiązujemy do aspektów wizualnych – stawiamy na rozwiązania nowoczesne, minimalistyczne i estetyczne, które zgrabnie łączą się z elementami wykończeniowymi budynków oraz współgrają z ich charakterem.

Zachęcamy do kontaktu z doświadczonym dystrybutorem i omówienia warunków współpracy wszystkie osoby zamieszkujące Gliwice i okolice, które chcą zainwestować wysokojakościową i stylową zabudowę na balkon lub zadaszenie na tarasie. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz realizujemy w pełni profesjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb usługi montażu. Podejmiemy się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia.