Miejsce realizacji: mazowieckie, Radom

Zadaszenie tarasu V908 w Radomiu, woj. mazowieckie, Maj 2019r.

Aluminiowe zadaszenie tarasu V908 w kolorze VS716 – antracytowy teksturowy w rozmiarze 300×600 cm. W ramach usługi montażu zabudowa, która może być także przeznaczona na balkon, podparta została trzema słupami umieszczonymi w gruncie, w otworach wykonanych poniżej głębokości przemarzania gruntu i zalanych betonem. Dach został pokryty, dostarczoną przez dystrybutora Greenhouse Service, szybą VSG 44.2 obustronnie hartowaną. Wysokość szczytu to 265 cm, a wysokość rynny to 220 cm.

 

Estetyczne zadaszenie tarasu z Greenhouse Service

Dzięki prezentowanym zdjęciom można prześledzić cały proces powstawania zadaszenia tarasu przy jednym z domów w Radomiu. Montaż przebiegł z uwzględnieniem wszelkich oczekiwań klienta. Rezultat okazał się wyjątkowo estetyczny i nowoczesny, co koresponduje z modernistyczną fasadą budynku oraz nawiązuje do stylistyki okiennych obramowań. Jako dystrybutor w firmie Greenhouse Service staramy się, aby cena usług i produktów była jak najbardziej konkurencyjna.

Założone zadaszenie tarasu wygląda elegancko i minimalistycznie. Doskonale spełnia swoją funkcję, tworząc bezpieczną i komfortową przestrzeń wypoczynkową, a jednocześnie pozwala na swobodny dopływu światła.

Tego typu rozwiązanie sprawdzi się też jako zabudowa balkonu – słupy konstrukcyjne są foremne, smukłe i niewielkich rozmiarów. Wykonane z wyjątkowo wytrzymałych materiałów oraz fachowo zainstalowane w gruncie, przesądzają o trwałości i odporności całego szkieletu, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów.

Prezentowana konstrukcja wykonana przez dystrybutora Greenhouse Service będzie służyć  użytkownikom przez wiele lat, ponieważ jest profesjonalnie zmontowana. Usługi montażu realizujemy m.in. w Radomiu i okolicach, dlatego każdego, kto chce stworzyć w swoim ogrodzie podobny azyl lub zbudować równie funkcjonalną zabudowę balkonów czy tarasów, zapraszamy do współpracy. Jesteśmy profesjonalistami w branży i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia.