szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

hakidachowem Akcesoria montażowe i reperacyjneHaki dachowe – łatwe do zamocowania na dachu haki mają dwie funkcje. Jeden z otworów haka może posłużyć np. do przepuszczenia kabla elektrycznego w celu oświetlenia szklarni. Drugi otwór może posłużyć jako zawieszka dla podpór takich jak pomidory czy ogórki.
Opakowanie zawiera 6 szt.

zaslepkim Akcesoria montażowe i reperacyjne Zaślepki – dla ładniejszego wykończenia szklarni można zastosować plastikowe zaślepki na nakrętki, malowane proszkowo. Zaślepki dostępne są w kolorach: zielonym, czarnym, białym i grafitowym.
Opakowanie zawiera 50 szt.

blokadazklodkam Akcesoria montażowe i reperacyjneBlokada z kłódką – od 2013 roku Elite oferuje zamek z kluczem w standardzie do wszystkich swoich szklarni.
Dla osób posiadających modele wyprodukowane przed rokiem 2013 oferujemy pojedyncze lub podwójne blokady aluminiowe w zestawie z kłódką i kluczem. Możliwość malowania proszkowego.

 

zestawmontazowym Akcesoria montażowe i reperacyjneZestaw montażowy – zestaw zawiera wszystkie narzędzie niezbędne do montażu szklarni:
– przyssawkę do szyb
– rękawice
– śrubokręt krzyżakowy PZ
– wkrętak M10
– cęgi z długim noskiem

plastikowedystansem Akcesoria montażowe i reperacyjnePlastiki dystanse – wkładki dystansowe o grubości od 1 mm do 5 mm stosowane w przypadku, gdy łączenie ścian z podłogą nie licują się.

zestawreparacyjnym Akcesoria montażowe i reperacyjnePlastikowe dystanse – wkładki dystansowe o grubości od 1 mm do 5 mm stosowane w przypadku, gdy łączenie ścian z podłogą nie licują się.

klipszakladkowym Akcesoria montażowe i reperacyjneKlips zakładowy – umożliwia montaż szyb nachodzących na siebie. Elastyczne aluminium umożliwia regulację klipsa w trakcie szklenia.
Opakowanie zawiera 15 szt., 50 szt., lub 500 szt.

wstepnieuformowaneklipsym Akcesoria montażowe i reperacyjneWstępnie uformowane klipsy – klipsy zakładkowe ze stali nierdzewnej.
Opakowanie zawiera 15 szt.

 

klipsyszybowem Akcesoria montażowe i reperacyjneKlipsy szybowe – te clips ze stal nierdzewnej zapewniają mocne trzymanie szyby w profilu.
Opakowanie zawiera 15 szt., 50 szt., lub 500 szt.

spinkiszybowem Akcesoria montażowe i reperacyjneSpinki szybowe – wykonane ze stali nierdzewnej spinki w kształcie motylka zapewniają szczelne dopasowanie szyby do profilu szklarni.
Opakowanie zawiera 15 szt., 50 szt., lub 500 szt.

srubyinakretkim Akcesoria montażowe i reperacyjneŚruby i nakrętki – firma Elite wykorzystuje tylko śruby i nakrętki najwyższej jakości charakteryzujące się wysoką wytrzymałością na rozciąganie. W ofercie są 2 rodzaje śrub – z pełną oraz ściętą główką – w dwóch długościach 22 mm oraz 11 mm. Śruby wykonane są z aluminium, co eliminuje rdzę i zapewnia długą żywotność. Śruby z pełną główką są stosowane standardowo podczas montażu wszystkich szklarni natomiast śruby ze ściętą główką umożliwiają montaż elementów w istniejącej konstrukcji bez konieczności demontażu lub wiercenia.
Opakowanie 11 mm zawiera 15 szt., 50 szt., lub 500 szt.
Opakowanie 22 mm zawiera 15 szt.

rolkidrzwiowem Akcesoria montażowe i reperacyjneRolki drzwiowe – drzwi przesuwane poruszają się dzięki plastikowym rolkom z samosmarującymi łożyskami i dostępne są w 2 rozmiarach 28 mm lub 32 mm (najczęściej stosowane jest rozmiar 28 mm).
Opakowanie zawiera 2 rolki wraz z mocowaniem.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.5/5.0
Na podstawie: 12 opinii