szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

systemrurspustowychm Gromadzenie wody deszczowejSystem nawadniania BIG DRIPPA – ten system nawadniania oferuje korzyści nawadniania kropelkowego bez konieczności dostarczania wody sieciowej. Zestaw zawiera 10.5 litrowy pojemnik na wodę, 5 metrową rurę nawadniającą oraz 6 regulowanych kroplowników. Może być zamontowany do profili szklarni.
Do wypełnienia zbiornika systemu można wykorzystać wodę deszczową.

 

deszczomierzm Gromadzenie wody deszczowejDeszczomierz – bardzo proste i łatwe w obsłudze urządzenie do pomiaru opadów.

 

 

beczkinawodedeszczowam Gromadzenie wody deszczowejBeczki na wodę deszczową – firma Elite oferuje plastikowe beczki o pojemności 100 litrów oraz 210 litrów, co znacznie ułatwia gromadzenie wody deszczowej, a po ustawieniu beczki na podwyższeniu lub na specjalnym stojaku możliwe jest korzystanie z wbudowanego w beczkę kranika.

 

 

zbieraniewodydeszczowejm Gromadzenie wody deszczowejZbieranie wody deszczowej – wszelkie akcesoria potrzebne do dostosowania systemu gromadzenia wody deszczowej do Państwa potrzeb są dostępne. Standardowo rury spustowe mają długość 1m oraz 3m.

 

 

systemrurspustowychm Gromadzenie wody deszczowejSystem rur spustowych – aby wyeliminować potrzebę posiadania więcej niż jednej beczki na wodę deszczowa, rura spustowa umieszczona z tyłu szklarni łączy obie rynny i zakończona jest z jednej strony trójnikiem, skąd woda odprowadza jest bezpośrednio do beczki.
Przy zamówieniu zestawu należy podać szerokość szklarni.
Beczki na wodę sprzedawane są oddzielnie.

 

ruryspustowem Gromadzenie wody deszczowejRury spustowe:
STANDARD – zestaw ten składa się z orurowania oraz wylotu wody dla jednego końca każdej z rynien oraz zaślepki dla drugiego końca każdej z rynien.
Beczki na wodę sprzedawane są oddzielnie.
PRZYŚCIENNE – od zestawu standardowego odróżnia go tylko to, iż jest dostosowany do jednej rynny w związku z tym, że modele przyścienne posiadają tylko jedną rynnę w konstrukcji.
Beczki na wodę sprzedawane są oddzielnie.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.4/5.0
Na podstawie: 34 opinii