szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

szczotkadrzwiowam Akcesoria szklarskieSzczotka drzwiowa – umożliwia płynny ruch drzwi niezależnie od warunków atmosferycznych. Dostępna w jednej długości 186,5 cm. Opakowanie zawiera 1 szt.

lacznikszybm Akcesoria szklarskieŁącznik szyb
– paski wykonane z tworzywa PVC umożliwiają posadowienie szyby jednej na drugiej, bez konieczności nakładania. Polecane do szła hartowanego. Dostępne w kolorach: zielonym, czarnym, białym i grafitowym.Długość 60 cm\

 

uszczelkam Akcesoria szklarskieUszczelka
– czarna uszczelka montowana z tyłu drzwi w celu wypełnienia przestrzeni między drzwiami a konstrukcją. Działa również jako ogranicznik drzwi.Długość 183 cm.

 

uszczelniaczsilikonowym Akcesoria szklarskieUszczelniacz silikonowy
– dostępny w kolorze czarnym, białym lub bezbarwnym idealnie nadaje się do drobnych napraw i awarii. Może być stosowany zarówno na suchej jak i mokrej powierzchni i przylega do aluminium, metalu, stali, większości tworzyw sztucznych, drewna, płytek i cegły.

 

uszczelkaneoprenowam Akcesoria szklarskieUszczelka neoprenowa – specjalna uszczelka z PVC, która zwiększa odporność szyby na obciążenie wiatrem.Jest dostępna w kolorze czarnym oraz szarym.

 

 

tasmakitowam Akcesoria szklarskie

Taśma kitowa – jest to materiał tworzący uszczelnienie pomiędzy szybą a konstrukcją szklarni. Taśma o grubości 6 mm może zastępować inne uszczelki gumowe.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.5/5.0
Na podstawie: 18 opinii