szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

klipsydomontazuizolacjim Izolacja i zacienianieKlipsy do montażu izolacji – klipsy te używane są do montażu izolacji z folii bąbelkowej i mocowane są bezpośrednio do profili szklarni.
Opakowanie zawiera 10 szt.

 

haczykimontazowem Izolacja i zacienianieHaczyki montażowe – służą do mocowania okładzin z tworzywa sztucznego lub folii bąbelkowej wewnątrz szklarni.
Końcówka haczyka przechodzi przez materiał, wchodzi w szczelinę w profilu ściennym (dachowym) i po przekręceniu jest już zamocowana.
Opakowanie zawiera 10 szt. lub 30 szt.

hakiplastikowem Izolacja i zacienianieHaki plastikowe – łatwe w montażu haki po zamontowaniu w profilach dachowych mogą służyć jako zawieszki do podpór roślin np. pomidorów.
Opakowanie zawiera 6 szt.

 

plastikidystansowem Izolacja i zacienianiePlastiki dystansowe – w połączeniu z hakami montażowymi umożliwiają zwiększenie dystansu pomiędzy okładziną izolacyjną a szybą co usprawnia przepływ powietrza i zmniejsza kondensację
Opakowanie zawiera 6 szt.

foliababelkowam Izolacja i zacienianieFolia bąbelkowa – izolacja zapewniająca dłuższą żywotność roślin oraz umożliwiająca wcześniejsze rozmnażanie, zwłaszcza w miesiącach zimowych, kiedy wzrost jest znacznie wolniejszy i ochrona przed zamarzaniem jest kluczową sprawą. Zestaw składa się z folii o wymiarach 75 cm x 900 cm oraz haków montażowych.

siatkacieniujacam Izolacja i zacienianieSiatka cieniująca – w słoneczne dni, zwłaszcza jeżeli dach jest ustawiony na stronę południową, liście oraz rośliny mogą ulec oparzeniom. Siatka zamontowana od wewnętrznej strony dachu umożliwi zmniejszenie dopływu promieni słonecznych do roślin oraz zmniejszy temperaturę wewnątrz szklarni. Zestaw zawiera siatkę o wymiarach 180 cm x 600 cm oraz haki montażowe.

moskitiera1m Izolacja i zacienianie

Moskitiera – moskitiera Elite pozwala zostawić drzwi szklarni otwarte bez narażania roślin na działanie szkodliwych owadów. Jest dostępna w trzech szerokościach w zależności od wielkości otworu drzwiowego, długości 205 cm, po obu stronach wyposażona w podwójne zamki błyskawiczne. Wykonana z tkaniny PVC odpornej na rozdarcia oraz warunki atmosferyczne. Bardzo łatwa w montażu.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.5/5.0
Na podstawie: 36 opinii