szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

cylindrym1 WentylacjaCylindry – wymienne cylindry dostępne są dla automatów okiennych Elite, Bayliss XL i MK7

 

 

automatwentylacjisciennejm Wentylacja Automat wentylacji ściennej – automat jest dostępny w 5-cio oraz 10-cio szybowej wentylacji ściennej.

 

 

baylissmk7m Wentylacja Bayliss MK7 – przeznaczony przede wszystkim do otwierania cięższych ramek okiennych dostępnych np. w Elite modelu GX. Maksymalny zakres otwarcia ponad 30 cm.

 

 

baylissxlm Wentylacja Automat Bayliss XL – jego zakres otwarcia jest idealny do szklarni o mniejszej powierzchni uprawnej jak np. model przyścienny EasyGrow

 

 

automatelitem WentylacjaAutomat Elite – automatyczny otwieracz okna dachowego Elite oferuje 45cm zakres otwarcia, co znaczenie ułatwia wentylację szklarni. Jego montaż jest prosty i nie wymaga wiercenia, jest kompatybilny z większością modeli dostępnych na rynku.

 

 

wentylacjascienna22m Wentylacja Wentylacja ścienna – dodatek ten jest dostępny w 2 wersjach 5-cio oraz 10-cio szybowej (10-cio szybowa jest dostępna w wersji Titan), w standardzie zawiera szyby hartowane jednak jako opcję można wybrać płytki aluminiowe lub poliwęglan.
Zbyt wilgotne powietrze w szklarni może powodować kondensację, co zazwyczaj prowadzi do rozwoju chorób i pleśni roślin. Po zamontowaniu w szklarni wentyalcji ściennej, powietrze jest zasysane od dołu co znacznie ułatwia jego cyrkulacje.

compactoknodachowem WentylacjaOno dachowe – każda szklarnia Elite zawiera co najmniej jedno sterowane manualnie okno dachowe (z wyjątkiem modelu Window Garden).
Im większa szklarnia tym więcej okien zawiera w standardzie, jednak istnieje możliwość doposażenia mniejszych modeli w większa ilości otworów okiennych w razie potrzeby.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.7/5.0
Na podstawie: 52 opinii