szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

sitom Powierzchnie roboczeSito – sito wyposażone w siatkę z otworami o szerokości 9 mm i 5 mm wysokości. Wyprodukowane z polipropylenu pochodzącego z recyklingu oraz stali ocynkowanej.

 

Wymiary:
Długość – 36 cm
Szerokość – 30,5 cm
Wysokość – 12 cm

tacanaziemieuprawnam Powierzchnie roboczeTaca na ziemię uprawną – wodoszczelna taca na ziemię uprawną chroni przed dostawaniem się zanieczyszczonej wody z podłoża oraz utrzymuje wodę wewnątrz w długie, upalne dni.

 

Wymiary:
Długość – 100 cm
Szerokość – 39 cm
Wysokość – 5 cm

tacadorozsadm Powierzchnie roboczeTaca do rozsad – jest to uniwersalne narzędzie ułatwiające utrzymanie porządku podczas nasadzania roślin. Dzięki 61 cm długości oraz 56 cm głębokości sprawia, że zawartość pozostaje wewnątrz tacy. Wykonana z trwałego tworzywa sztucznego wykończona w kolorze zielonym lub czarnym.

 

lawalistwowam Powierzchnie robocze

Ława listwowa – wykonana z wysokiej jakoście aluminium, dostępna w jednym rozmiarze, dwukondygnacyjna z możliwością regulacji szerokości listwy, co jest przydatne w miesiącach zimowych kiedy rośliny potrzebują więcej powietrza i mniej wody.

Wymiary:
Długość – 120 cm
Szerokość – 52 cm
Wysokość – 86 cm

 

stanowiskopracym Powierzchnie roboczeStanowisko pracy – uniwersalne stanowisko pracy, które łączy w sobie dwukondygnacyjny stół oraz dwie półki w górnej części.

 

Wymiary:
Długość – 120 cm
Szerokość – 52 cm
Wysokość (przód) – 86 cm
Wysokość (tył) – 127 cm

lawadorozsadm Powierzchnie roboczeŁawa do rozsad – wysokość ławy jest idealna do wszelkich zadań wymagających pozycji stojącej. 5 cm próg z przodu ławy zapobiega wysypywaniu ziemi, natomiast 10 cm otwór ułatwia sprzątanie powierzchni ławy – wszystko trafia do umieszczonego poniżej, głębokiego kosza.

Wymiary:
Długość – 58,5cm
Szerokość – 50 cm
Wysokość (przód) – 90 cm
Wysokość (tył) – 112 cm

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.5/5.0
Na podstawie: 54 opinii