szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

niezaleznewspornikipolekm Półki Niezależne wsporniki półek – umożliwiają montaż półek z różnych materiałów np. drewna, aluminium, stali, itp. do szerokości 25cm. Wsporniki dostarczane są w parach wraz z akcesoriami do montażu.

 

 

polkiblaszanem Półki Półki blaszane – aluminium jest uformowane w tackę, na rogach której znajdują się otwory odpływowe.
Półka montowana jest na wspornikach i istnieje możliwość montażu zarówno płaską jak i odwrotną stroną do góry w zależności od potrzeb.
Zestaw zawiera: 2 półki

 

polkiwytlaczanem PółkiPółki wytłaczane – ta półka z wytłaczanego aluminium, dostarczana wraz z akcesoriami do montażu, zamontowana do konstrukcji dodatkowo wzmacnia ją oraz tworzy praktyczną powierzchnię użytkową.
Zestaw zawiera: 1 półkę

 

polkidiamondm PółkiPółki Diamond – wykonane z tłoczonego, grubego aluminium, są bardzo trwałe, a zamontowane do konstrukcji znacznie ją wzmacniają. Półki Diamond mają konstrukcję elementową, dzięki czemu ich szerokość można dostosować do szerokości szklarni. Półki można łączyć dla uzyskania większej długości.
Zestaw zawiera: 1 półkę.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.4/5.0
Na podstawie: 10 opinii