szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

etykietynasadzonkim Pozostałe akcesoriaEtykiety na sadzonki – drewniane etykiety służące do oznakowania sadzonek.
Opakowanie zawiera 50 szt.

 

 

zwojjutym Pozostałe akcesoriaZwój juty – długość około 150 metrów.

 

 

markerogrodniczym Pozostałe akcesoriaMarker ogrodniczy – odporny na deszcz, mróz i słońce.

 

 

lopatkadoliscim Pozostałe akcesoriaŁopatka do liści – sprawia, że zbieranie liści i trawy staje się szybkie i proste, jednocześnie chroniąc ręce.

 

 

szufelkam Pozostałe akcesoriaSzufelka – narzędzie bardzo przydatne podczas sprzątania szklarni. Wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu w kolorze zielonym.
Wymiary:
Długość – 55 cm
Szerokość – 49 cm
Wysokość – 15 cm

 

szufelkanakompostm Pozostałe akcesoriaSzufelka na kompost – poręczna szufelka w kolorze ciemno zielonym, zrobiona z tworzywa ułatwiającego umycie.

 

sadzomierzm Pozostałe akcesoriaSadzomierz – idealne narzędzi do sadzenia nasion oraz małych roślin z wielką dokładnością. Posiada skórzany uchwyt umożliwiający powieszenie w szklarni. Długość urządzenia to 18 cm, posiada podziałkę co 1 cm.

 

 

widelecnierdzewnym Pozostałe akcesoriaWidelec nierdzewny – posiada hartowane zęby, aby wytrzymać pracę w trudnych warunkach. Długość zębów 8cm, całkowita długość 29 cm.

 

 

lopatkazestalinierdzewnejm Pozostałe akcesoriaŁopatka ze stali nierdzewnej – głęboka i szeroka łopatka do pracy w ogrodzie.
Szerokość 7 cm, długość całkowita 30 cm.

matakapilarnam Pozostałe akcesoriaMata kapilarna – zapewnia stały dopływ wody do doniczek oraz tac z sadzonkami i służy jako system automatycznego nawadniania, dzięki czemu rośliny mogą absorbować wodę zgodnie z potrzebami. Zapewnia dopływ wody podczas naszej nieobecności. Zestaw zawiera matę kapilarną, okładzinę polietylenową oraz gąbkę.
Wymiary:
2,5 m x 0,62 m

organizernanasionam Pozostałe akcesoriaOrganizer na nasiona – akcesorium ułatwiające gromadzenie i przechowywanie nasion. Wiele praktycznych przegródek oraz przydatne podczas transportu uchwyty. Dostępne w dwóch kolorach: burgundowym oraz niebieskim.
Wymiary:
Długość – 28 cm
Szerokość – 20 cm
Wysokość – 16 cm

 

paperpotterm Pozostałe akcesoriaPaper Potter – świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Urządzenie pozwala z pasków starej gazety zrobić w pełni biodegradowalną doniczkę na sadzonki o wymiarach 4 cm szerokości i 5 cm głębokości. Prostota konstrukcji umożliwia wykonywanie setek doniczek w bardzo krótkim czasie. Rośliny umieszczone w takiej doniczce powinny być sadzone w całości w ziemi. W ten sposób, korzenia nie są zakłócone, a dodatkowo zatrzymana w wilgotnej gazecie woda jest rezerwuarem wilgoci dla naszych sadzonek. Oczywiście gazeta ulega biodegradacji.

tacanasadzonkim Pozostałe akcesoriaTaca na sadzonki – tradycyjna taca na sadzonki wykonana z drewna sosnowego. Zestaw zawiera dwie małe i jedną dużą tacę.

Wymiary (mała taca):
Długość – 22,5 cm
Szerokość – 17,5 cm
Wysokość – 7 cm
Wymiary (duża taca):
Długość – 38,5 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 8 cm

pojemnikzuchwytemm Pozostałe akcesoriaPojemnik z uchwytem – pojemnik na akcesoria takie jak nasiona, etykiety itp. Posiada poręczny uchwyt oraz przegrodę.
Pomona utrzymać porządek w szklarni.
Wymiary:
Długość – 28 cm
Szerokość – 20 cm
Wysokość – 17,5 cm

doniczkinaziolaztackam Pozostałe akcesoriaDoniczki na zioła z tacką – trzymaj pod ręką ulubione zioła np. na parapecie okna w kuchni. Przygotowane pod bazylię pietruszkę i tymianem. W okienku można umieścić dowolną etykietę. Dostępne w kolorze kremowym.
Wymiary:
Długość – 34 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość – 12 cm

koszzsiedziskiemm Pozostałe akcesoriaKosz z siedziskiem – bardzo praktyczny 47 litrowy pojemnik na kompost lub narzędzia, który jednocześnie służy jako siedzisko. Wyprodukowany z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu w kolorze zielonym.
Wymiary:
Długość – 37 cm
Szerokość – 28 cm
Wysokość – 56

donicanaziolam Pozostałe akcesoriaDonica na zioła – ta praktyczna donica na zioła posiada system samonawadniania oraz 4 kieszenie do pojedynczych nasadzeń.

 

suszarkadoziolm Pozostałe akcesoriaSuszarka do ziół – do suszenia świeżo ściętych ziół, uprawianych w domu. Ręcznie kuta, stalowa pomalowana na czarny mat, wyposażona w 6 haczyków.
Średnica – 25 cm

 

podkladkapodkolanam Pozostałe akcesoriaPodkładka pod kolana – wygodna, lekka, łatwa do przenoszenia, pozwala na pracę na kolanach przez dłuższy czas. Warstwa zewnętrzna jest wodoodporna, wytrzymała, dostępna w kolorze grafitowym.

wieszaknanarzedziam Pozostałe akcesoria

Wieszak na narzędzia – bardzo praktyczny system do wieszania narzędzi dzięki któremu podłoga naszej szklarni będzie czysta i schludna. Łatwy do przymocowania do profili ściennych. Może być malowany proszkowo.
W zestawie 5 uchwytów “S”.
Długość – 67 cm.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.4/5.0
Na podstawie: 34 opinii