szklarnie, zadaszenia, oranżerie ogrodowe
tylko najlepsze jest wystarczająco dobre...

nagrzewnicaslimlinem OgrzewanieNagrzewnica Slimline – jest to jeden z najbardziej energooszczędnych sposobów ogrzewania otoczenia, zapobiegania skraplaniu i wilgoci wewnątrz szklarni.
Te niewielkie grzejniki zużywają minimum energii dzięki wbudowanemu termostatowi, który wyłącza urządzenie gdy temperatura otoczenia wzrośnie.
Kompaktowa budowa sprawia, że urządzenie to idealnie nadaje się do miejsc w których przestrzeń jest na wagę złota. Każda nagrzewnica wyposażona jest w 2 metrowy przewód zasilający z wtyczką.

nagrzewnicapalmam OgrzewanieNagrzewnica Palma – wytrzymałe, kompaktowe, energooszczędne i bezpieczne w eksploatacji. Tak pokrótce można opisać to urządzenie. Solidna obudowa wykonana jest głównie ze stali nierdzewnej. Palma jest niewielkich rozmiarów dzięki czemu możemy używać jej w mniejszych pomieszczeniach, posiada antypoślizgowe nogi z gumy oraz uchwyt ułatwiający przenoszenie.
Doc nagrzewnicy 2000 W sprawia, że ciepłe powietrze jest bardzo szybko i równomiernie rozprowadzane a temperatura w szklarni utrzymywana jest na odpowiednim poziomie. Cyfrowy termostat pozwala nawet na wybór ujemnej temperatury: -5 ° C do + 85 ° C. Dzięki dokładności nagrzewnicy (+/- 2 °C) zużycie energii jest zaskakująco niskie.

nagrzewnicabotanicom OgrzewanieNagrzewnica Botanico – jest to wydajne, niezawodne i łatwe w użyciu urządzenie do ogrzewania szklarni. Obudowa wykonana z mocnego i trwałego plastiku w kolorze zielonym. Posiada dwa ustawienia ciepła, opcję wentylacji chłodnym powietrzem oraz funkcję bezpiecznego odcięcia dopływu prądu. Moc urządzenia to 2kW.
Regulowany termostat pozwala na stworzenie wymaganych warunków klimatycznych, minimalizując zużycie energii.

kabelgrzewczym OgrzewanieKabel grzewczy – jest to idealny sposób na możliwość wcześniejszego rozgrzania gleby i przyśpieszenia rozsad roślin. Kabel układa się na 5 cm piaszczystym podłożu, po czym przysypuje się go kolejną 5 cm warstwą piasku.
Długość – 3 m.

nagrzewnicaparafinowabigredm OgrzewanieNagrzewnica parafinowa Big Red – ta łatwa w użyciu i skuteczna nagrzewnica parafinowa, jest zalecana do szklarni o minimalnej powierzchni 7,5m². Czas pracy to 16 godzin na jednym napełnieniu zbiornika. Pojemność wynosi 4 litry a moc to 2,5 kW.

piecgazowyblueflamem OgrzewaniePiec gazowy Blue Flame – to urządzenie ma moc 1,9 kW i nie wymaga zasilania elektrycznego. Grzejnik sterowany termostatem jest dostarczany w zestawie z wężem oraz regulatorem i posiada wystarczającą moc do ogrzania większych szklarni nawet o powierzchni 18m².

nagrzewnicaparafinowasuperwarmm OgrzewanieNagrzewnica parafinowa Super Warm – jest to grzejnik przystosowany do ogrzewania większych szklarni. Super Warm posiada 4,5 litrowy zbiornik a czas pracy to 3,5 dnia na jednym tankowaniu.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.4/5.0
Na podstawie: 40 opinii